Další napadení v Duchcově. Opět se hovoří o Romech

04.06.2013 14:13

Policie řeší v Duchcově v Ústeckém kraji případ napadení teprve 12letého chlapce. Podle agentury Mediafax mohl být chlapec údajně napaden skupinou pěti Romů, kteří ho zbili klacky. Policie potvrdila jen fakt, že k napadení došlo.

Další napadení v Duchcově. Opět se hovoří o Romech
Foto: hns
Popisek: Starostka Duchcova Jitka Bártová

"Pět Romů zbilo klacky v zámecké zahradě 12letého Ericha D. Je to syn mé kamarádky a sousedky. Šel jen nakoupit," cituje Mediafax status místní občanky Lenky Pešatové na Facebooku.

Že ke rvačce došlo, potvrdila agentuře i mluvčí policie Veronika Hyšplerová. "Odehrál se tam konflikt mezi nezletilými osobami. Z důvodu jejich nízkého věku zatím nemůžeme poskytovat bližší informace," uvedla. Chlapec prý skončil v nemocnici.

V Duchcově přitom došlo ještě před pár dny k jinému napadení, tentokrát manželského páru, které se vracel z diskotéky. I zde se hovoří o tom, že útočníky byli Romové, zachytily je prý kamery.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesorka a bývalá "básnířka Majdanu" Bilčenko prý prozřela a pro PL odhalila, jak to dnes ve skutečnosti vypadá na Ukrajině

15:37 Profesorka a bývalá "básnířka Majdanu" Bilčenko prý prozřela a pro PL odhalila, jak to dnes ve skutečnosti vypadá na Ukrajině

PŘÍBĚH Služba bezpečnosti Ukrajiny (SBU) sice stále provádí své lynče, ale mnohem víc se o nich mluv…