Další privatizace? Okamura vytáhl, co prý chystá SPOLU. Pekarová s Maláčovou se „vraždily“, aneb kdyby pohled zabíjel

19.09.2021 12:51 | Zprávy
autor: mp

Vy strašíte! Vy lžete! ODS chce krást! Politika SPD v praxi? Tak se podívejte! Paní poslankyně, mě učili, že je slušné neskákat do řeči, a vy to ještě ve čtyřiceti nevíte! Hosty první hodiny nedělní Partie na CNN Prima News byli předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, ministryně sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a předseda SPD Tomio Okamura. Ve studiu bylo pořádně dusno.

Další privatizace? Okamura vytáhl, co prý chystá SPOLU. Pekarová s Maláčovou se „vraždily“, aneb kdyby pohled zabíjel
Foto: repro CNN Prima News, tan
Popisek: Markéta Pekarová Adamová a Tomio Okamura na Primě

Jako první dostala slovo Maláčová, a nechtěla říct, zda ČSSD skončí po volbách v opozici, o čemž mluvil její stranický kolega Roman Onderka, nebo zda skončí ve vládě. Osobně by byla spíše pro setrvání ve vládě, protože má hrůzu z toho, že se k moci vrátí ODS.

„Já respektuji názor kolegy nebo přítele Onderky, ale já jsem toho názoru, že by voliči měli rozdat karty a o koalicích se rozhoduje až po volbách. Já vám říkám, že mám největší strach z toho, že do vlády přijde ODS, že se tady začne tupě škrtat a že se tady začne privatizovat. Když přijde do vlády ODS, tak se budou rušit nemocnice na malých městech, tak se budou zdražovat potraviny, uvažuje se o zavedení školného a tak podobně,“ pravila Maláčová.

„V kuloárech se říká, že pan Stanjura se představuje jako budoucí ministr Babišovy vlády, a víte, že na každém šprochu pravdy trochu,“ pokračovala v palbě Maláčová.  

„Ale on to v Blesku popřel a řekl, že lžete,“ ozvala se moderátorka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…