Další šokující silvestrovský případ z Německa: Hodinové znásilňování mladých dívek několika Syřany

09.01.2016 16:01

Server Lidovky.cz informoval o novém případu znásilnění dvou dívek třemi mladými Syřany, který však údajně podle policie nemá nic společného se sexuálními útoky v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech.

Další šokující silvestrovský případ z Německa: Hodinové znásilňování mladých dívek několika Syřany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Sex. Ilustrační fotografie.

Podle informací webového serveru Lidových novin byl ve městě Weil am Rhein zadržen jednadvacetiletý muž spolu se dvěma čtrnáctiletými mladíky. Ti podle policie ve městě nedaleko hranic se Švýcarskem znásilnili dvě dívky ve věku čtrnáct a patnáct let. Jak žalobci zdůrazňují, útočníci dvojici dívek drželi několik hodin v bytě nejstaršího z trojice a hromadně je tam znásilňovali. Dívky k nim šly přitom původně oslavit konec roku.

Zpráva o zadržení tria se dostala na povrch zemský až ve čtvrtek, i když jsou podezřelí ve vazbě již několik dní. Žaloba se totiž podle serveru The Telegraph snažila utajením ochránit identitu obětí. Policie dále pátrá, zatím neúspěšně, po patnáctiletém bratrovi jednadvacetiletého muže, který byl pravděpodobně čtvrtým útočníkem.

Ač jména podezřelých policie nezveřejnila, podle detektivů útočníci nepatří mezi uprchlíky, kteří by v Německu hledali azyl. Nejstarší muž se svým patnáctiletým bratrem prý totiž v Německu žije dlouhodobě a jejich čtrnáctiletí kumpáni jsou ze Švýcarska, respektive z Nizozemska. Jak žalobci dále uvedli, incident nicméně nesouvisí ani se sexuálními útoky vůči ženám, ke kterým došlo při oslavách nového roku v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech.

V médiích se v uplynulém týdnu řešily mnohé nejen sexuální útoky na ženy, kterých bylo jen v Německu zaznamenáno téměř na dvě stovky. Na podobné sexuální obtěžování a incidenty si ale stěžovaly i ženy ze Švédska, Finska, Švýcarska či Rakouska.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jzd

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šílené. Profesor na medicíně řekl „těhotná žena“, a hned se začal omlouvat. Likvidační petice studentů

19:08 Šílené. Profesor na medicíně řekl „těhotná žena“, a hned se začal omlouvat. Likvidační petice studentů

Konzervativní noviny přeložily text novinářek Barri Weiss a Katie Herzog o stále se šířící ideologii…