Další útok Romů. Ve Varnsdorfu okradena šestnáctiletá dívka

30.08.2011 12:13 | Zprávy
autor: joh

Násilí a neklid v ulicích šluknovského výběžku stále pokračuje i přes těžkooděnce, které tam poslala vláda. V pondělí podle informací televize Nova přepadlo šest Romů šestnáctiletou dívku, kterou okradli.

Další útok Romů. Ve Varnsdorfu okradena šestnáctiletá dívka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Chodba v domě Romů

"Mladá dívka oznámila na policii, že jí byla neznámým pachatelem ukradena taška," uvedla mluvčí policie Ústeckého kraje Marie Pivková. Dívka měla mít u sebe tašku se sportovními věcmi. S tou poté muži utekli do romského ghetta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Špatně dopadnete, Češi, řekla Vášáryová. A špatně dopadla

15:00 Špatně dopadnete, Češi, řekla Vášáryová. A špatně dopadla

Zklamání z českého národa vyjádřila slovenská herečka a diplomatka Magda Vášáryová. Mrzelo ji, jak v…