Dárci krve prý volí Čubu. Jejich předseda vydal toto prohlášení

14.10.2014 20:21 | Zprávy

Předseda Sdružení dárců krve Jaroslav Kotrman ani trochu nepotěší dosavadní místopředsedkyni Senátu Alenu Gajdůškovou, neboť před druhým kolem hlasitě podpořil bývalého JZD Slušovice Františka Čubu. A tady je důvod.

Dárci krve prý volí Čubu. Jejich předseda vydal toto prohlášení
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Čuba, někdejší šéf JZD Slušovice

„Naši členové jsou lidé, kteří darují krev bez nároku na jakoukoliv odměnu a vážíme si Františka Čuby. Má naši plnou důvěru a v Senátu by byl velmi schopným a moudrým zástupcem svého regionu,“ vyslovil se Kotrman.

Celé prohlášení ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

23:12 Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

Živá superdebata lídrů ve Středočeském kraji na CNN Prima NEWS ukázala ostré střety nejen o výdaje n…