Debil, kur*a, p*del. Tak prý mluví vlivný primátor z ČSSD

05.09.2013 10:22 | Zprávy

Protekční SPZ, podivný vysokoškolský titul, arogance k novinářům a vůči spolupracovníkům vulgární výlevy. To je prý Roman Onderka, primátor druhého největšího města v zemi. Jenže jeho zlaté časy prý možná skončí.

Debil, kur*a, p*del. Tak prý mluví vlivný primátor z ČSSD
Foto: Redakce
Popisek: primátor Brna Roman Onderka (ČSSD)

Primátor Onderka se již dříve stal předmětem zájmu bulváru. Zjistilo se, že pan primátor užívá protekční SPZ 6B9 0001. K potvrzení jeho role „jedničky“ pak pokračující číselné pořadí obdrželi jeho náměstci.

Česká televize se zase zaobírala Onderkovým vysokoškolským studiem. Primátor se pyšní titulem bakaláře, ale podle předsedkyně Akreditační komise Vladimíry Dvořákové je jeho práce zcela nevyhovující. „Taková práce by ani neměla být k obhajobě připuštěna,“ zhodnotila Dvořáková.

Onderka všechny aféry ustál a v brněnské ČSSD má neobyčejně pevnou pozici. Teď se však jeden z jeho spolustraníků pro Krajskelisty.cz rozpovídal o dalších osobnostních svérázech muže, který jednu dobu dokonce působil jako stínový ministr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

A co přesně jste proto, co tvrdíte, udělali, když jste byli ve vládě?

,,Hnutí ANO dlouhodobě prosazuje energetickou soběstačnost, stabilní sítě a realistický přechod k udržitelnosti." PS: Myslíte, že za blackout může tato vláda? A kdybyste byli ve vládě, vypláceli byste za něj odškodnění?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Srbského činitele zatkli v Kosovu. Připomněl masakr

13:30 Srbského činitele zatkli v Kosovu. Připomněl masakr

Bezprecedentní krok kosovsko-albánské vlády v Prištině. Před týdnem tamní policie zatkla a poslala d…