Děsivé VIDEO z Berlína: Smrtící kamion se řítí na vánoční trhy, lidé prchají

23.12.2016 9:08

Agentura Reuters získala video, na němž překvapený taxikář zachytil hrozivý teroristický útok, při němž obrovský kamion vjel do davu na vánočních trzích. Ačkoli je video bez zvuku, je i tak dost hrůzné.

Děsivé VIDEO z Berlína: Smrtící kamion se řítí na vánoční trhy, lidé prchají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Berlín, ilustrační foto
reklama

Na serveru YouTube je k vidění děsivé video z teroristického útoku na vánoční trhy v Berlíně před několika dny. Jednomu taxikáři čekajícímu v koloně vozidel se podařilo zachytit okamžik, při němž takřka tuhla krev v žilách. Do zorného pole kamery se z ničeho nic obrovskou rychlostí vřítil kamion, který prosvištěl kolem nic netušících řidičů, aby o chvíli později vjel do davu.

Posléze kamera zachycuje první vyděšené návštěvníky trhů, jak v panice prchají z místa teroristického útoku. Taxikář prý čekal na zákazníka a na tuto chvíli asi už nikdy v životě nezapomene.    

V kamionu byly posléze nalezeny otisky prstů čtyřiadvacetiletého Tunisana Anise Amriho, po němž bezpečnostní složky stále pátrají, jelikož předpokládají, že právě on mohl řídit smrtící kamion.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…