Devět iráckých ,,inženýrů a programátorů" si užívalo s německou učitelkou. Akorát se jí zapomněli zeptat

23.02.2017 8:25

Až více než po roce se dostal před soud případ brutálního znásilnění, kterého se měla dopustit rodina devíti iráckých migrantů ve Vídni na osmadvacetileté ženě z Německa při oslavách příchodu roku 2016. Až na jednoho svoji vinu všichni popírají, byť proti nim svědčí výsledky testu DNA.

Devět iráckých ,,inženýrů a programátorů" si užívalo s německou učitelkou. Akorát se jí zapomněli zeptat
Foto: Jan Rychetský
Popisek: U stanů se objevily i improvizované umývárny

Devět iráckých žadatelů o azyl z Iráku přijalo Rakousko v rozmezí května až prosince 2015, ale příliš vděku se od nich nedočkalo. Tento týden stanuli před soudem, kde čelí obvinění z brutálního znásilnění mladé německé učitelky. Prokurátoři obvinili irácké násilníky ze „zneužívání bezbranné osoby a znásilnění velmi ponižujícím a trýznivým způsobem“. Ačkoli byl zajištěno DNA hned šesti z nich, až na jednoho všichni svoji vinu popírají.

Sabine K. přijela do Vídně 28. prosince 2015 společně se svojí kamarádkou a o tři dny později se již účastnily silvestrovských oslav společně s dalšími Vídeňany a turisty. Ve dvě hodiny ráno byly spatřeny v baru jménem Cactus. Kolem třetí hodiny si její kamarádka všimla, že Sabine zmizela. Dalšími lidmi jí bylo řečeno, že Sabine odešla se čtyřmi muži, se kterými před tím hovořila. Před soudem následně uvedla, že ji vzali do bytu, kde čekala pětice dalších mužů.

Celý text v němčině najdete ZDE.

Žena připustila, že byla značně opilá, čehož sexuchtiví Iráčané beze zbytku zneužili. Sabine K. uvedla, že procitla nahá na lůžku, kde ji jeden po druhém znásilnili. Jak prokázali lékaři, oběť byla znásilněna mnohokrát, včetně análního styku. Němka jim dle svých slov v němčině i angličtině sdělovala, že nemá zájem o pohlavní styk, ale nikdo z nich její přání nevyslyšel. Její právní zástupkyně navíc uvedla, že ji znásilňovali ve tmě, aby je nemohla později identifikovat.

Po děsuplném znásilnění, které trvalo několik hodin, musela oběť vyhledat lékařskou pomoc a dodnes je v psychiatrické péči. Pouze jeden z devíti obžalovaných ve věku mezi 22 a 45 lety přiznal svoji vinu a dal najevo svoji lítost. Jednatřicetiletý Mohamed Al-A. se před soudem přiznal a na svoji omluvu prohlásil, že byl velmi opilý. „Moje muslimská víra mi zakazuje pít alkohol, ale na silvestra jsem udělal výjimku,“ vzlykal muž před soudem.

Nikdo další před soudem nedal najevo, že by svého činu litoval. Vůdce celého znásilňovacího gangu Alaa Al-J. prokázal svůj cynismus dostatečně po dokonaném aktu, kdy ženu dovedl na záchod a ještě si s ní udělal na svém mobilním telefonu selfie. Další z násilníků ji poté doprovodil k tramvajové zastávce, kde jí pouze řekl, aby „neplakala“. Lze očekávat, že vzhledem k nulové snaze projevit lítost aspoň před soudem bude vynesený verdikt přísný.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„To smrdí. Pořádně.“ Milan Knížák zaslechl, jak se o válce na Ukrajině baví malé děti

21:45 „To smrdí. Pořádně.“ Milan Knížák zaslechl, jak se o válce na Ukrajině baví malé děti

Komunistická éra zpátky v novém kabátě? K umělci Milanu Knížákovi se dostaly alarmující informace o …