Děvko! Příšerná matko! Žena s dítětem protestovala proti Trumpovi. A pořádně to schytala

16. 11. 2016 21:50

Česká televize přinesla příběh ženy, která spolu se svým tříletým synem protestovala proti zvolení Donalda Trumpa 45. prezidentem USA. Tříletý syn Brisy Pinhoové nesl na demonstraci transparent namířený proti výstavbě zdi na mexicko-americké hranici. „Až vyrostu, strhnu ji,“ oznamoval světu chlapec. Příznivci Donalda Trumpa si však ženu našli na sociální síti a pořádně se do ní pustili.

Děvko! Příšerná matko! Žena s dítětem protestovala proti Trumpovi. A pořádně to schytala
Foto: Repro foto ČT24
Popisek: Donald J. Trump při prvním projevu po zvolení prezidentem USA
reklama

„Výhrůžky smrtí, výhrůžky znásilněním, výhrůžky smrtí a mučením mého dítěte. Nadávky, že jsem ilegál, děvka a strašná matka,“ popsala na svém Facebooku Brisa Pinhoová některé hrozby. „Ale jestli si trollové myslí, že mě vyděsili, tak mě očividně neznají. Pokračujte s trollingem. Pokračujte s výhrůžkami. Nebojím se. Ani mé dítě se nebojí. Čím víc hrozeb dostanu, tím více protestů se já a Kaio zúčastníme,“ odvětila na nenávistné reakce žena, která má jak brazilské, tak americké občanství a se svým synem žije v Los Angeles.

Celý článek naleznete zde

Fotografie tříletého chlapce s transparentem v rukou obletěla svět a vyvolala smíšené reakce. Někteří lidé na sociálních sítích gesto matky a chlapce ocenili, jiní však matce vyčetli, že své dítě zneužila k politickým protestům, což rozhodně není správné. Do politických protestů není vhodné zapojovat děti. Brisa Pinhoová však na svém rozhodnutí nevidí nic špatného. Matka má za to, že chlapci nic nehrozilo, protože byla s ním a cítí se mezi tolika lidmi dobře.

„Myslím, že pro děti je důležité, aby se od raného věku učily postavit se za to, co je správné, zastat se těch, kteří se za sebe postavit nemůžou. A vědět, že mají sílu dokázat, aby jejich hlasy byly slyšet,“ uzavřela Pinhoová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Slavný Čech přemýšlel, kdo nahradí Zemana: Tady není žádná osobnost! A tvrdě k Ivanu Bartošovi

21:50 Slavný Čech přemýšlel, kdo nahradí Zemana: Tady není žádná osobnost! A tvrdě k Ivanu Bartošovi

Herní vývojář Daniel Vávra v youtubovém pořadu U Kulatého stolu promluvil o tom, jak je to s jeho ka…