Děvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...

23.10.2017 11:15 | Zprávy

Sociální sítě se plní nejrůznějšími ohlasy na volby. Co sdělil například ústavní právník Zdeněk Koudelka? A co si myslí šéf TOP 09 Miroslav Kalousek?

Děvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek

„Pan Babiš už si pořídil klacek na Miloše Zemana v podobě pana Švejnara – a hned je tady jmenování,“ zareagoval europoslanec Jan Zahradil (ODS) na schůzku Andreje Babiše s ekonomem Janem Švejnarem. „Budeme se divit, kdo všechno si nakonec stoupne do fronty na Babiše. Jeden z prvních bude jeho velký kamarád, synovec strýce Bradyho,“ dodal.

„Vedení ČSSD musí skončit hned. Sobotka, Hamáček, Zaorálek a Chovanec nemají morální právo hovořit za sociální demokracii v rámci povolebního vyjednávání a nesmí pro sebe vyjednávat žádné funkce v Poslanecké sněmovně. Mimořádný sjezd je nutné uspíšit,“ míní pak v závislosti na volebním debaklu ČSSD ústavní právník Zdeněk Koudelka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Ing. Vladimír Pikora, Ph.D. byl položen dotaz

Pane Pikoro, vím že se trápíte s rozpočtem a hledáte úspory.

Kolik by se uspořilo ve státním rozpočtu, kdyby 17.Listopad nebyl svátkem s dnem pracovního volna, ale "jen" významným dnem? Zdá se mi, že tento svátek není slaven důstojně a slouží k útokům na občany s jiným politickým názorem.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po dronech Nemesis je tu Charlie One. Řehka znovu vybírá na Ukrajinu

21:40 Po dronech Nemesis je tu Charlie One. Řehka znovu vybírá na Ukrajinu

Náčelník generálního štábu Armády ČR Karel Řehka představil nový projekt Charlie One, který má Ukraj…