Díky, pane Kalousku! ozval se známý umělec. Lídr TOP 09 se výrazně projevil. Jde o televizi i „hloupé lidi“

28.11.2018 7:50 | Zprávy

Miroslav Kalousek z TOP 09 dostal od TV Barrandov pozvání do Duelu Jaromíra Soukupa. Ti, kdo by se těšili na zábavnou konfrontaci, si mohou nechat zajít chuť, Kalousek pozvání demonstrativně odmítl a obořil se v sociálních médiích na vlastníka, moderátora a generálního ředitele Barrandova, Jaromíra Soukupa, že vůbec žádný moderátor není. Kdo mu k tomu přizvukoval? Principál Jan Hrušínský.

Díky, pane Kalousku! ozval se známý umělec. Lídr TOP 09 se výrazně projevil. Jde o televizi i „hloupé lidi“
Foto: Vít Hassan
Popisek: Expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek na Národní třídě

Miroslav Kalousek, jak je jeho zvykem, umístil své demonstrativní odmítnutí jak na Facebook, tak na Twitter. Zde je jeho znění: „Obdržel jsem pozvání do ‚Duelu Jar. Soukupa‘ tento čtvrtek. Zdvořile jsem odmítl s odůvodněním, že nechodím do pořadů, kde osoba vydávající se za moderátora sprostě a lživě pomlouvá nepřítomné. Nechci svou účastí legitimizovat propagandu, která s novinařinou nemá nic společného.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: kas

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Vláda

Proč za každou cenu chcete být ve vládě? Proč první nezískat nějaké zkušenosti z politikou, což většina vašich poslanců nemá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova

19:40 EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova

Střední Evropa musí jít vlastní cestou a hájit společně svoje zájmy v Evropské unii i ve světě. O to…