Diletant! Hilšer a Drahoš hledají chyby na Babišovi

10.07.2018 17:58

Neúspěšní prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Marek Hilšer, kteří se nyní snaží prosadit do Senátu v nadcházejících volbách, se na svých facebookových profilech vyjádřili k aktuální politické situaci.

Diletant! Hilšer a Drahoš hledají chyby na Babišovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Drahoš

„Andrej Babiš přešel do druhé fáze řízení státu jako firmy. Řídí ho jako svojí vlastní firmu. K tomu všemu diletantsky. Téměř rok nebyl schopen sestavit vládu s důvěrou. Jako bývalý agent StB se opírá o podporu komunistů a na ministerstva jmenuje loutky, které postrádají společenskou důvěru. Zcela ignoruje pravidla a bez uzardění prohlásí, že převezme řízení Ministerstva spravedlnosti. Jako bychom už ani ministry nepotřebovali, na všechno stačí AB. Trestně stíhaný pro podvody bude ovlivňovat justici,“ nechal se slyšet Hilšer ještě předtím, než Babiš nominoval Jana Kněžínka, jehož dnes odpoledne již prezident jmenoval do funkce.

Anketa

Kdyby to bylo na vás, zvedli byste ruku pro důvěru vládě Andreje Babiše?

65%
35%
hlasovalo: 13348 lidí

„… V přímém přenosu vidíme rodící se oligarchii a je jen na nás, jak hodně si necháme stát vzít. Občané se proměňují v zaměstnance a z Babiše se stává neomezený vládce,“ míní Hilšer.

Drahoš reagoval již včera, ještě před odstoupením ministryně Taťány Malé z funkce. „Jako dlouholetý VŠ pedagog skutečně nechápu, jak může paní Malá tvrdit, že se ničeho nedopustila. Co je plagiát dnes, bylo plagiátem i před patnácti lety. Jediným rozdílem je, že ji při tom tehdy nechytili... Opravdu má člověk s takovýmto kreditem zastávat post ministryně spravedlnosti?“ ptal se Drahoš po skončené tiskové konferenci.

Celé příspěvky Marka Hilšera a Jiřího Drahoše:

Andrej Babiš přešel do druhé fáze řízení státu jako firmy. Řídí ho jako svojí vlastní firmu. K tomu všemu diletantsky. Téměř rok nebyl schopen sestavit vládu s důvěrou. Jako bývalý agent StB se opírá o podporu komunistů a na ministerstva jmenuje loutky, které postrádají společenskou důvěru. Zcela ignoruje pravidla a bez uzardění prohlásí, že převezme řízení ministerstva spravedlnosti. Jako bychom už ani ministry nepotřebovali, na všechno stačí AB. Trestně stíhaný pro podvody bude ovlivňovat justici. V přímém přenosu vidíme rodící se oligarchii a je jen na nás, jak hodně si necháme stát vzít. Občané se proměňují v zaměstnance a z Babiše se stává neomezený vládce.

---

Jako dlouholetý VŠ pedagog skutečně nechápu, jak může paní Malá tvrdit, že se ničeho nedopustila. Co je plagiát dnes, bylo plagiátem i před patnácti lety. Jediným rozdílem je, že ji při tom tehdy nechytili... Opravdu má člověk s takovýmto kreditem zastávat post ministryně spravedlnosti?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ukázal jsem jim! Babiš vynesl info z jednání EU: Šlo o naše sousedy

21:05 Ukázal jsem jim! Babiš vynesl info z jednání EU: Šlo o naše sousedy

Premiér Andrej Babiš prostřednictvím svého pravidelného týdenního facebookového hlášení „Čau lidi“ t…