Dnes už je dokonce trestné říkat „tato země je naše“, rozčílila se politička a vyzvala: Budujme pevnost Evropa!

24. 9. 2017 11:01

Jana Borkovcová z Bloku proti islamizaci dostala prostor v internetové televizi DVTV. Využila ho mimo jiné k tomu, aby občany varovala, že se k nim znovu plíží totalita. Totalita, která nás nutí zachraňovat chudé obyvatele Afriky. Těch je však tolik, že je podle političky Evropa zachránit nemůže.

Dnes už je dokonce trestné říkat „tato země je naše“, rozčílila se politička a vyzvala: Budujme pevnost Evropa!
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto
reklama

Borkovcová apeluje na společnost, aby si lidé zase začali říkat věci na rovinu. To podle ní mimo jiné znamená mluvit svobodně o rizicích, která s sebou přináší muslimská víra. „Dnes se nesluší, či je dokonce trestné říci: Tato země je naše,“ začíná zostra politička. Přitom jinou zemi nemáme, a pokud ji otevřeme lidem, kteří vyznávají proroka Mohameda, popřeme tím podle političky naše vlastní hodnoty, protože muslimové se nechovají k ženám stejně jako my. Tak to vidí Borkovcová.

Měli bychom si prý také uvědomit, že v Africe už delší dobu výrazně roste počet obyvatel.

„Lidstvo se přemnožuje. Ale ne u nás. Nás je pořád stejně. Násobně přibývá Afričanů a lidí na Blízkém východě. Jejich země už je nedokážou ani uživit, natož aby si mohli koupit nový iPhone, jak ho vidí někde v televizi,“ pokračuje ve svém vystoupení politička.

Kdyby byla v pozici ženy žijící třeba v Afghánistánu nebo někde v Africe, pravděpodobně by chtěla žít ve stejném blahobytu, v jakém žijí i lidé na Západě. Zřejmě by se podle svých slov také vydala na cestu do Evropy. Jenže nežije ani v Afghánistánu, ani v Africe, a tak se na celou věc dívá z pohledu obyvatelky České republiky a má strach, že na základě povinných kvót budeme nuceni přijímat asi sedmdesát tisíc uprchlíků ročně.

„EU chce dovážet dva miliony ročně. Pokud prosadí kvóty, je podíl ČR na dovozu muslimů a chudáků 3,5 procenta, tedy 70 tisíc lidí ročně. Jenomže každý rok přibude 40 milionů Afričanů. Naprostá většina z nich jsou chudáci s příjmem menším než 45 korun na den,“ tvrdí politička.

Pokud je dovezeme do Evropy, budeme se o ně muset starat, protože jsou to v naprosté většině případů lidé, kteří neumějí ani číst, ani psát. Proto bychom podle Borkovcové udělali mnohem lépe, kdybychom budovali „pevnost Evropu“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirátský europoslanec se chlubí, jak nám v Bruselu zavařil kvůli Xaverovi s Lipovskou. Chce přimět Jourovou, aby začala konat

9:06 Pirátský europoslanec se chlubí, jak nám v Bruselu zavařil kvůli Xaverovi s Lipovskou. Chce přimět Jourovou, aby začala konat

Zvoleni ekonomky Hany Lipovské, moderátora Luboše Xavera Veselého a publicisty Pavla Matochy do Rady…