Do pr...! Rozruch kvůli postarší manželce Emmanuela Macrona

25.04.2017 14:02

Bývalá poslankyně za ČSSD Jana Volfová se na svém facebookovém profilu vyjádřila k partnerce vítěze prvního kola prezidentských voleb ve Francii Emmanuela Macrona, která je o 24 let starší než on. Macron se totiž velmi často stává kvůli věkovému rozdílu terčem posměchu. Své řekl i europoslanec Jan Zahradil (ODS).

Do pr...! Rozruch kvůli postarší manželce Emmanuela Macrona
Foto: red
Popisek: Mgr. Jana Volfová, Česká suverenita
reklama

„Tak jsem asi feministka, ale do pr..., proč všichni řeší, že má Macron starší manželku? Když je to obráceně, tak se tím ti chlapi chlubí a všichni to berou jako normu. Kritizujte ho za politiku, za názory, s těmi také nesouhlasím, ale uvědomte si, že vztah mezi mužem a ženou je opravdu jejich věc,“ podotkla Volfová.

„Ostatně na celém panu Macronovi se mi stejně nejvíc líbí jeho paní. Je ‚chic‘, fotogenická, má styl. Typ podobný Jane Fonda. Taky mi připadá jako schopná politická operátorka v pozadí. Ta jejich story funguje skvěle, nabaluje to pozornost jak sněhová koule. Zkrátka mám z toho pocit, že nebýt jí, žádného pana Macrona neřešíme, neexistoval by,“ napsal v souvislosti s Brigitte Trogneuxovou Zahradil.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Já tam byl. Když Kalousek pil. A blil.“ Další, dosud neznámé svědectví o propojení kšeftů a politiky s kořalkou v krku

4:44 „Já tam byl. Když Kalousek pil. A blil.“ Další, dosud neznámé svědectví o propojení kšeftů a politiky s kořalkou v krku

ParlamentníListy.cz přinesly v neděli několik ukázek týkajících se knihy novináře Radka Kedroně. Pop…