Doktor Macek šel kolem televize, slyšel Kalouska a napsal o kradení v prodejně

07.10.2013 11:45 | Zprávy

Sekera přes 100 miliard za rok je spíše další atak letité choroby tohoto státu. To píše Miroslav Macek v reakci na obhajobu politiky Nečasovy vlády bývalým ministrem financí Miroslavem Kalouskem. „Nemáme se za co stydět, jako země, jako občané. Určitě se nedá hovořit o neúspěšné hospodářské politice," řekl Kalousek při své prezentaci.

Doktor Macek šel kolem televize, slyšel Kalouska a napsal o kradení v prodejně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Před volbami se Miroslav Kalousek, který kandiduje za TOP 09, pustil do obhajoby hospodářské politiky minulé vlády. Kalouskova slova však nenechala klidným Miroslava Macka, který dlouhodobě glosuje dění na naší politické scéně.

„V pátek pozdě večer jsem kráčel kolem zapnuté televize a zaslechl exministra financí Kalouska, jeho typicky ledabylou dikcí asi šestkrát opakovat, že minulá vláda 'ozdravila veřejné finance',“ píše Macek na svém blogu a staví Kalouskova slova do trochu jiného kontextu.

„A já naivka měl doposud představu, že sekera přes 100 miliard za rok je spíše další atak letité choroby tohoto státu, tedy neustálého zadlužování i při vysokých daních,“ pojmenovává výsledek Kalouskova snažení Miroslav Macek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: dkr

Andrej Babiš byl položen dotaz

Myslíte, že si Faltýnek zaslouží být poslancem?

Vždyť o něm za poslední 4 roky (po té jeho kauze) nebylo vidu ani slechu. To jste mu tak zavázaný, že ho necháte opět kandidovat? Myslím, že v ANO je dost lepších lidí, co pro nás něco udělají ne jako Faltýnek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To je zlé. Šíří se čtyři roky starý obrázek Petra Fialy

13:54 To je zlé. Šíří se čtyři roky starý obrázek Petra Fialy

Babišova drahota. Termín, který zavedla koalice SPOLU těsně před volbami 2021. Zvyšující se ceny nej…