Doma v Africe prý sériově vraždil, do Evropy utekl před spravedlností. Další šokující informace o imigrantovi, který brutálně zneužil polskou turistku v Rimini

06.10.2017 13:09

Guerlin Butungu, konžský žadatel o azyl, obviněný ze znásilnění polské dívky a peruánského transsexuála v italském Rimini, by nakonec mohl být i sériovým vrahem. Monica Pilloni, bloggerka žijící v Itálii doplnila pro ParlamentníListy.cz nejaktuálnější informace, z nichž mrazí. Během včerejšího výslechu totiž 17letý Butungův spoluvězeň uvedl, že Butungu z Afriky uprchl do Itálie proto, že v Kongu „zabil mnoho lidí a bál se, že ho zatknou“. Pilloni to ParlamentnímListům.cz sdělila s odvoláním na italská média.

Doma v Africe prý sériově vraždil, do Evropy utekl před spravedlností. Další šokující informace o imigrantovi, který brutálně zneužil polskou turistku v Rimini
Foto: Facebook
Popisek: Násilník z Rimini

„Vím to, protože mi to řekl on, že ve své zemi, v Kongu, Guerlin zabil mnoho lidí a z tohoto důvodu utekl,“ sdělil jeden z Butungových nezletilých kompliců během výslechu. „Ten, který na rozdíl od ostatních tří kompliců, kteří i nadále hrají hru na neviňátka, se nikdy nesnažil vyvléknout z té hrůzy, spáchané v noci 26. srpna, a připouští, že každý dělal všechno. A samotní vyšetřovatelé jsou přesvědčeni, že jeho příběh je ten, který se nejvíce podobá plné pravdě,“ doplňuje informaci z italského listu Pilloni.

A podle Pilloni jsou slova mladého Nigerijce velmi zneklidňující. Rovněž se jedná o záležitost, kterou v tak zdevastované zemi, jako je Kongo, „nikdo nedokázal ověřit“. Nigerijec, který informaci uvedl, sdělil, že Butunga již několikrát viděl, „jak se s velkou obratností dopustil krádeží, ale aniž by někdy napadal lidi“. „Avšak tamté noci mělo všechno jiný spád,“ popisuje Pilloni, jak o novém zjištění informoval italský tisk. „Verzi 17letého Nigerijce považují vyšetřovatelé za nejspolehlivější. Není pochyb o tom, že ten, kdo zahájil divoké násilí, byl právě Butungu,“ píše Pilloni. Butungu z tohoto scénáře vychází jako ten, kdo dal k útoku hlavní podnět.    

„Jakmile jsme byli poblíž těch dvou polských turistů, Butungu dal rozkaz: Chlapci, chyťte jeho a já si vezmu na starost ji,“ popisuje mladíkovu výpověď otištěnou v novinách Pilloni. „V tom okamžiku se všichni tři vrhli na ty dva a já jsem se k nim za okamžik přidal,“ dodává. „Guerlin nám třem nezletilým řekl, abychom drželi chlapce, zatímco on znásilňoval dívku. Guerlin řekl, že kdybychom ho neposlechli, zabil by nás,“ dodává Pilloni.

A jak píše Pilloni, „Nigerijce ten večer začalo tížit špinavé svědomí“. „Mluvil jsem o tom s těmi dvěma bratry, Maročany, a řekl, že jsme udělali velký průšvih, a tak jsme si odpřísáhli, že jestli nám to projde, tak už nikdy nepůjdeme na oslavy u moře,“ vysvětlil policistům 17letý Nigerijec. Jak ale uvedl, skupina nikdy nepřemýšlela o tom, že by se přihlásila. „Od toho dne jsem se začal modlit,“ uvedl Nigerijec. Soudní proces s Guerlinem Butungu byl odložen na 17. října.  

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: maz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nechte mě domluvit!“ Písařovicová pod palbou: Show Babišova muže a Piráta Hřiba má dohru. Z vysokých míst

14:05 „Nechte mě domluvit!“ Písařovicová pod palbou: Show Babišova muže a Piráta Hřiba má dohru. Z vysokých míst

Jak se má při jednání chovat primátor? O tom byla vyostřená diskuze ve včerejších Událostech, koment…