Dopadli vrahy Kuciaka, slyšíte celý den. Zde je k tomu něco poněkud jiného

27.09.2018 15:04

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se projevil o kauze, která hýbe našimi východními sousedy. Vražda Jána Kuciaka způsobila na Slovensku politické zemětřesení. Nyní došlo k zatčení 8 podezřelých. Jeden z nich je prý i bývalý policista. Ale Jaroslav Plesl si myslí své. Podle něj se ještě budou na Slovensku omlouvat. Odhalil to v sérii příspěvků na Facebooku.

Dopadli vrahy Kuciaka, slyšíte celý den. Zde je k tomu něco poněkud jiného
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Plesl
reklama

„Velký den pro slovenskou policii, velký den pro Fica, velký den pro Kisku,” reagoval Plesl v prvním příspěvku. „Ví se o těch zatčených něco konkrétnějšího?” ptal se Marian Kechlibar. „Zatim evidentně ne. Ale myslim, ze do večera to slovenská policie pustí,” pustil se do spekulací šéfredaktor Mladé fronty. „Někteří už vědí,” naznačoval tajemně Václav Janouš, redaktor MF Dnes, který vyšetřoval přímo na Slovensku.

„#AllForRobert,” sdílel Plesl hashtags odkazem na Roberta Fica, kterého kauza stála premiérské křeslo. „Já četla #agrofert,” komentovala čtenářka.

„Jsem zvědav na vlnu omluv za všechna falešná obvinění a politizaci případu Kuciak,” zakončil své mysteriozní výstupy Plesl. „Myslím, ze žádné omluvy nebudou,” dodal pak známý analytik Martin Žitný. Radim Pochop si také myslí, že žádná vlna nebude, jako vždy. Jaroslav Švábík si také myslí, že s omluvami se bude šetřit: „Omluvy nejsou v kurzu, stejně se udělá nějakej oslí můstek k SMERu”. „Ale ono se zatím neví, kdo to objednal, ne? Jen kdo byl nejspíš vykonavatelem. Počkal bych na kompletni info,” radí opatrnost Michal Kučera.

„Tak počkat, jaká obvinění? Vždyť se na Respektu jednoznačně napsalo, že krev na rukou má Zeman!” dělal si legraci Honza Palička.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pohled na přelidněnou náplavku rozzuřil zaměstnance ČT. Sám měl covid. A nakupující nešetřil

18:51 Pohled na přelidněnou náplavku rozzuřil zaměstnance ČT. Sám měl covid. A nakupující nešetřil

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) doporučil, aby se teď vzhledem k epidemiologické situaci nekon…