Dotace pro vinaře? Vláda dnes rozhodne

18.07.2018 6:13

Koaliční kabinet hnutí ANO a ČSSD, z nějž po třech týdnech od jmenování prezidentem Milošem Zemanem odstoupili dva ministři, na dnešním jednání probere dotace pro vinaře nebo surovinovou politiku Česka. Většina dokumentů, které mají ministři na programu, je informativní povahy.

Dotace pro vinaře? Vláda dnes rozhodne
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lahve vína, ilustrační foto

Kabinet se bude zabývat návrhem nařízení, které zajistí pro příštích pět let stovky milionů korun na restrukturalizaci vinic. Vláda se bude věnovat také dvěma dokumentům, které se týkají strategických surovin, zprávě o snižování administrativní zátěže pro podnikatele nebo zprávě o situaci v oblasti migrace a integrace v ČR za loňský rok. Na programu je také informace o návrhu změny financování agendy matričních úřadů v ČR.

Anketa

Je dobře, že se Donald Trump snaží vyjít s Vladimirem Putinem, i když mu za to v USA nadávají?

98%
2%
hlasovalo: 15699 lidí


Post ve vládě, o jejímž složení premiér Andrej Babiš (ANO) vyjednával od ledna, kvůli podezření z plagiátorství opustila krátce po jmenování ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) a v úterý oznámil rezignaci Petr Krčál (ČSSD).

afr rem jw

reklama

autor: čtk

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kostlivec Vondry? „Úplatky v Promopro. Věděl o nich. Možná si sám odnesl igelitku.“ Zasvěcený promluvil

22:35 Kostlivec Vondry? „Úplatky v Promopro. Věděl o nich. Možná si sám odnesl igelitku.“ Zasvěcený promluvil

Česká vláda, jedna z nejmilitantnějších vlád na světě, vsadila vše na strašení válkou, a vychází jí …