Drsná píseň o Benešové. Autor si stěžuje. Kolem zveřejněného díla na internetu se prý něco děje

02.07.2019 16:07

„Marie poslouchá tě,“ začíná písnička, jež je o ministryni spravedlnosti Marii Benešové a kterou umístil písničkář Quido na serveru YouTube. „Raději si obleč gatě. Seš dneska nějakej zatuhlej, tak do sluchátka nehuhlej. Marie natahuje uši,“ pokračuje dál Quido.

Drsná píseň o Benešové. Autor si stěžuje. Kolem zveřejněného díla na internetu se prý něco děje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisíce lidí demonstrovaly za nezávislost justice, den před jmenováním Marie Benešové ministryní spravedlnosti. Do protestů se přihlásilo kolem stovky měst a obcí

„Slyší i chichotání myší. Agenti únavou jsou bledí, Marie vytrvale sedí. Naše jména si pamatuje z odposlechů, těch, které roky poslouchala bez oddechu. Hlavou jí běžel nový přísný lex, vždyť někteří v soukromí provozují i sex,“ zpívá písničkář. 

„Marie tvoje hříchy slyší, slyší i chichotání myší. Marie slyší, co kde ukradli, agenti únavou už odpadli. Marie poslouchá tě, jednou ti řekne: Mám tě. Marie o tobě ví všecko, na hák tě pověsí jak plecko. Naše jména si pamatuje z odposlechů, těch, které roky poslouchala bez oddechu. Hlavou jí běžel nový přísný lex, vždyť někteří v soukromí provozují i sex,“ pokračuje písničkář.

„Písnička už je nahlášena a bylo jí vypnuto zpeněžení. Ještě před hodinou měla pouze pozitivní reakce a komenty, teď je tam najednou deset palců dolu a docela divné vzkazy…,“ poznamenává však k písničce Quido pro server Forum24.cz.

  • Původní text ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o Šmardu

18:51 Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o Šmardu

Premiér Andrej Babiš (ANO) se vrátil z dovolené v plné síle, což je patrné i na jeho „Čau, lidi”, v …