Druhou sloku hymny neznal nikdo, Franz ale Kongresové centrum rozesmál

10.01.2013 20:41 | Zprávy
autor: joh

V prezidentské superdebatě padla otázka, kdo z kandidátů zná druhou sloku české hymně Kde domov můj. Nikdo nevěděl, přesto ale reagoval Vladimír Franz.

Druhou sloku hymny neznal nikdo, Franz ale Kongresové centrum rozesmál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pojďte se s námi podívat do zákulisí před prezidentskou superdebatou

Otázka na druhou sloku české hymny nerozhodila pouze Franze. Sice ji nevěděl, zeptal se ale Moravce, jestli ví, kdy byla hymna složena a v jaké je tónině. „To nevím, ale vy nám to řeknete, ne?“ zeptal se Moravec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …