Držte huby s kecama o morálce, je to únavný a trapný. Novinářka píše o pokrytectví politiků

01.06.2017 17:03

Novinářka a marketérka Markéta Lukášková se na svém facebookovém profilu vyjádřila k nově zavedenému zákazu kouření v restauracích a na veřejných prostranstvích. „Pokrytectví ohledně zákazu kouření je do očí bijící,“ uvedla.

Držte huby s kecama o morálce, je to únavný a trapný. Novinářka píše o pokrytectví politiků
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto

„Kdyby ‚státu‘ a bojovníkům proti kuřáckým podnikům skutečně šlo o naše zdraví, v první řadě zakážou chlast,“ tvrdí Lukášková. „Zatimco závislej kuřák je navzdory svojí závislosti naprosto příčetnej jedinec, člověk závislej na alkoholu ne. Závislost na alkoholu je přitom společensky naprosto tolerovaná věc, všichni známe lidi, co sem tam skončí v Bohnicích, děláme si prdel z Nešpora a všichni se denně chlubíme množstvím chlastu, co jsme do sebe dokázali vpravit, co všechno jsme poblili, zničili a jak jsme si kvůli tomu dovedli posrat život nebo aspoň večer,“ řekla velmi zostra. Podle ní tato neřest ničí rovněž zdraví. 

„Vy všichni, co se oháníte ničením životů těch okolo, jsem celkem přesvědčená o tom, že chlast ničí životy lidem okolo alkoholiků víc než lidem, co žijou s kuřákama. Ale chlast se nikdy nezakáže, i když by pro to objektivně bylo mnohem víc důvodů,“ podotkla.

„Kolik lidí, co znáte, dalo v opilosti někomu přes hubu? Kolik lidí skončilo v nemocnici po nějakým pádu v opilosti? To teda je v pořádku podle vašeho vidění světa, a cigára jsou zlo, jo?“ poznamenala ironicky a požádala, ať už lidé drží huby se všemi kecy o morálce, ochraně zdraví a vyšších zájmech. „Je to únavný a trapný,“ uzavřela.

Celý příspěvek:

Pokrytectví ohledně zákazu kouření je do očí bijící. Kdyby "státu" a bojovníkům proti kuřáckým podnikům skutečně šlo o naše zdraví, v první řadě zakážou chlast. Zatimco závislej kuřák je navzdory svojí závislosti naprosto příčetnej jedinec, člověk závislej na alkoholu ne. Závislost na alkoholu je přitom společensky naprosto tolerovaná věc, všichni známe lidi, co sem tam skončí v Bohnicích, děláme si prdel z Nešpora a všichni se denně chlubíme množstvím chlastu, co jsme do sebe dokázali vpravit, co všechno jsme poblili, zničili a jak jsme si kvůli tomu dovedli posrat život nebo aspoň večer. Zdraví to ničí taky a ano, vy všichni co se oháníte ničením životů těch okolo, jsem celkem přesvědčená o tom, že chlast ničí životy lidem okolo alkoholiků víc, než lidem, co žijou s kuřákama. Ale chlast se nikdy nezakáže, i když by pro to objektivně bylo mnohem víc důvodů. Kolik lidí, co znáte, dalo v opilosti někomu přes hubu? Kolik lidí skončilo v nemocnici po nějakým pádu v opilosti? To teda je v pořádku, podle vašeho vidění světa a cigára jsou zlo, jo? Haha. Takže prosimvás, držte už huby s těma všema kecama o morálce, ochraně zdraví a o vyšších zájmech, je to únavný a trapný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…