Důchodce: Někteří půjdou na Hrad, jiní na náměstí a někteří by měli jít rovnou do prdele

24.10.2016 16:25 | Zprávy

Brněnský bloger Petr Paulczynski svérázným způsobem okomentoval pokračující přestřelku mezi Hradem, ministrem Hermanem a zastánci strýce ministra kultury Jiřího Bradyho. Tato slovní bitka totiž pravděpodobně hned tak neskončí.

Důchodce: Někteří půjdou na Hrad, jiní na náměstí a někteří by měli jít rovnou do prdele
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman

„Někteří půjdou na Hrad, jiní na náměstí a někteří by měli jít rovnou do prdele,“ napsal na sociálních sítích doslova brněnský bloger, a zapojil se tak do pokračujících sporů mezi lidoveckým ministrem kultury Danielem Hermanem a prezidentem Milošem Zemanem kvůli vyznamenání pro strýce pana ministra Jiřího Bradyho. Ten už dal najevo, že sice přijel do České republiky, protože před nějakým časem dostal z Hradu informaci, že mu bude uděleno státní vyznamenání, ale o toto vyznamenání z rukou Miloše Zemana už nestojí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Tomio Okamura byl položen dotaz

Zadlužení ČR

Jaký je váš cíl - budoucí vlády, co se týká snížení zadlužení ČR? Co přesně myslíte tím efektivním hospodařením? Zatím mi přijde, že plánujete spíš rozdávat. Otázkou je, na čí úkor to bude, a zda se tím neprohloubí jen naše zadlužení? Nebo kde na vše chcete vzít? Budete zvyšovat daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdechovský proti Davidovi s Dostálem: Zajděte mezi skutečně inteligentní lidi, padla rada

15:21 Zdechovský proti Davidovi s Dostálem: Zajděte mezi skutečně inteligentní lidi, padla rada

V pořadu ČT Události, komentáře se odehrála ostrá výměna názorů mezi europoslanci Ivanem Davidem (SP…