V posledním průzkumu společnosti SANEP se nejlépe hodnoceným politikem vlády premiéra Sobotky stal ministr financí Andrej Babiš. Od posledního průzkumu vzrostlo jeho hodnocení z 2,5 % na 42,3 %.
Na druhém místě je pak samotný premiér Bohuslav Sobotka se 41,6 %. Podle společnosti SANEP za tím pravděpodobně stojí jejich názory na uprchlickou krizi, se kterou se může „výrazná část domácí populace“ ztožnit. Hlasitost, se kterou své názory šíří, pak pomáhá upozadit jiné kauzy, které by mohly negativně ovlivnit jejich hodnocení.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: spa