EU chystá další útok na naši svobodu, varuje několikanásobný bloger roku

04.12.2015 12:04 | Zprávy
autor: mp

Spoluzakladatel strany Svobodných František Matějka bije na poplach. Evropská unie prý chystá další útok na naši svobodu, na svobodu slova, kterou hodlá regulovat na sociální síti Facebook. Současná moc už má jasno, co je dnes dobře a co špatně. Správnou cestu představuje Majdan na Ukrajině, falešné zbraně hromadného ničení v Iráku nebo tzv. arabské jaro.

EU chystá další útok na naši svobodu, varuje několikanásobný bloger roku
Foto: facebook
Popisek: František Matějka

„O tom, co je a co není dezinformace, má současná státní moc jasno. Vše, co je oficiálním postojem EU, je informace hodna očí a sluchu občana, zatímco vše, co podkopává úsilí o vytvoření novodobé jednotné národní fronty k budování socialismu s lidskou tváří, je dezinformace hodna vymazání. V podání establishmentu není dezinformací přemístění mrtvého syrského chlapce na lepší místo, aby fotka jeho těla vypadala líp do kampaně. Dezinformací v jejich podání jistě nebyly ani zprávy o zbraních hromadného ničení v Iráku před invazí, o existenci demokratických opozičních sil ve státech arabského jara, které bylo nutné podpořit a pomoct jim svrhnout autokraty, nebo o mírumilovnosti a holých rukou lidí na Majdanu. Dezinformací v jejich očích nebyly zjevně ani projevy bagatelizující ghetta druhých a třetích generací přistěhovalců ve Francii, Velké Británii, Německu nebo Belgii,“ upozorňuje Matějka na blogu serveru iDnes.cz.

Tohoto mustru se prý teď bude využívat k tomu, aby byly ze sociální sítě odstraněny projevy nenávisti a dezinformace. Za hrozivé Matějka považuje, že této snaze tleská i český ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo platí? Kociánová umělcům připomněla zbraně i dotace

19:10 Kdo platí? Kociánová umělcům připomněla zbraně i dotace

Humor na účet ministerstva, které vás štědře dotuje? Komentář moderátorky Martiny Kociánové na adres…