Elektronická evidence tržeb je buzerace, podvodníci ji obejdou, hřímá senátor Valenta

12.03.2015 18:55 | Zprávy

Senátor Ivo Valenta zavítal do čtvrteční Kauzy dne Rádia Impuls. Své působení v horní komoře si pochvaluje, byť si prý nemůže zvyknout na to, že ho lidé oslovují jako senátora. Pak se zostra pustil do elektronické evidence tržeb i do nesmyslné regulace hazardu. Valenta je také majitelem skupiny Synot.

Elektronická evidence tržeb je buzerace, podvodníci ji obejdou, hřímá senátor Valenta
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor Ivo Valenta

"Vidím v Senátu velkou samostatnost jednotlivých senátorů, bez ohledu na jejich politickou příslušnost. Ale nemohu si zvyknout, že mě lidé oslovují pane senátore. My si na Slovácku tykáme a říkají mi tam všichni Ivoš,“ podotkl.

Vyjadřoval se i k regulaci hazardu. Jako majitel Synotu se prý nebrání rozumné regulaci, ale nesmyslnou regulaci tvrdě odmítá. "Budu tvrdě napadat ty nesmyslné regulace, kvůli kterým mohou ztratit práci až desítky tisíc lidí,“ zdůraznil. Je rozhodně proti tomu, aby se hazard přesouval do šedé zóny. "Třeba v Řecku nás dnes volají zpět, abychom vytlačili tu šedou zónu,“ prozradil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Kdo přesně si podle vás nepřeje mír?

Tvrdíte, že si ho nepřeje dost lidí. Podle mě jediný, kdo ho nechce je Putin. Jeho cíl je ovládnout Ukrajinu a podle mě přes to pro něj nejede vlak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejnižší chudoba v ČR, jásalo SPOLU. A pak přišla rána

4:46 Nejnižší chudoba v ČR, jásalo SPOLU. A pak přišla rána

Nejnižší chudoba není v Česku, jásaly strany koalice SPOLU. Současně však vládní resorty chtějí rozd…