Eliška Hašková Coolidge: Trumpa nemá nikdo na provázku

22.01.2017 18:10

Eliška Hašková Coolidge vystoupila v internetové televizi DVTV a nešetřila chválou na adresu Donalda Trumpa. Dáma je přesvědčena, že sebevědomý Trump nakonec Američany sjednotí, protože jim vrátí hrdost na sebe sama. 45. prezident USA ukazuje, že na to má, cítí se silný v kramflecích.

Eliška Hašková Coolidge: Trumpa nemá nikdo na provázku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Eliška Hašková Coolidge

„Každý národ musí vědět, kdo je, čím je, aby mohl přispět k tomu globálnímu světu,“ oznámila Eliška Hašková Coolidge. Věří, že s Trumpem se Američanům vrátí hrdost, za což bude Hašková velmi ráda. Sama je hrdá na to, že může Americe pomoct. Je vděčná, že se k ní Spojené státy zachovaly vstřícně jako k uprchlíkovi, a tuto otevřenost jim chce neustále vracet.

Na Trumpovi ocenila jeho sebevědomí, které se projevilo např. v okamžiku, kdy se nově zvolený prezident vydal do kostela s červenou kravatou. „Trump chce ukázat, že si je jistý v kramflecích. On nejde nikoho obchodně přesvědčovat, on tam jde jako vítěz,“ zhodnotila prezidentův oděv expertka na etiketu, která v tomto směru radila pěti prezidentům.

Trumpa volila a věří v jeho úspěch. Třeba proto, že se dovolává Boha, což může pomoci ve sjednocení Spojených států. Kromě toho zdůraznila, že jde o miliardáře, který v byznysu dosáhl všeho, co chtěl, a dnes je svůj. Nikomu nic nedluží. „On není nikoho na provázku, on je svůj, od nikoho nic nepotřebuje. A teď může tomu státu něco dát,“ věří Eliška Hašková Coolidge. Navíc je obklopen lidmi, kteří také už něco dokázali, takže je u něj a jeho týmu velká naděje, že se USA posunou kupředu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova

13:42 Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova

Dnes se v Otázkách Václava Moravce setkali předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, nejvyšší státní…