Expert přivezený Bakalou vysvětlí divákům ČT, co si myslet o ruském vměšování do americkýc voleb. To nevymyslíte, žasne doktor Macek

09.08.2018 16:04

Doktor Miroslav Macek nadále sleduje veřejné dění. Pozastavil se mimo jiné nad tím, co vzešlo z Bakalovy nadace. Nahlédněte.

Expert přivezený Bakalou vysvětlí divákům ČT, co si myslet o ruském vměšování do americkýc voleb. To nevymyslíte, žasne doktor Macek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Glosátor Miroslav Macek se znovu hlásí o slovo. Zaujalo ho, že v Praze vystoupí redaktor CNN, aby promluvil o ruském ovlivňování amerických voleb. „O ruském vměšování do amerických voleb promluví v Praze redaktor ze CNN, který přijel na pozvání Bakalovy nadace. To nevymyslíte!“ napsal Macek.

Posléze si Macek půjčil vyjádření jednoho ze svých čtenářů o situaci v České poště. Ministr vnitra a ministr zahraničí Jan Hamáček žádá pro Českou poštu finanční injekci v podobě přibližně jedné a půl miliardy ročně.Tato zpráva však velmi rozzlobila pana Zdeňka Švrčka. Jeho manželka prý na poště mnoho let pracovala a viděla, co se tam děje. Zatímco management údajně bral královské platy, pošťáci měli stále více práce za čím dál méně peněz. Vedle roznášení pššty museli prodávat losy, pojištění a tak podobně.

„A znalec pošty Hamáček si myslí, že to rázem vyřeší injekce státu. Je třeba snížit manažerské posty, zvýšit razantně platy na nejnižší úrovni a posílit stavy. Pokud bude práce na poštách tak neatraktivní, nepomůže ani projekt ‚Pošta partner‘, kterým právě na těch nejmenších obcích pošta převádí veřejnou službu na obce či soukromníky, opět za směšný paušál,“ zlobil se občan.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uspoříte ročně aspoň 60 tisíc? Raději začněte. Radikálně zdraží energie. Tohle se valí z EU, varuje ekonom

7:19 Uspoříte ročně aspoň 60 tisíc? Raději začněte. Radikálně zdraží energie. Tohle se valí z EU, varuje ekonom

Ekonom Lukáš Kovanda varuje před potenciální ekonomickou katastrofou, která se dotkne každého Čecha.…