FOTO Bobošíková se odhalila na síti. Na své "pětky" láká pány

23.10.2013 22:15

Na facebookové stránce předsedkyně pravicového volebního bloku Hlavu vzhůru! Jany Bobošíkové se objevila fotografie, na níž je v přiléhavém tílku a vedle jejích ňader je heslo „Pánové, volíme pětky!“.

FOTO Bobošíková se odhalila na síti. Na své "pětky" láká pány
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková předsedkyně volebního bloku Hlavu vzhůru

Právě pod číslem pět blok Hlavu vzhůru! kandiduje ve volbách. Otázkou je, zda se jedná o oficiální součást předvolební kampaně, nebo výtvor fanoušků, případně odpůrců, kteří chtějí stranu zesměšnit.

Ing. Jana Bobošíková

  • Předsedkyně strany Suverenita
  • mimo zastupitelskou funkci

Metelesku blesku

Pod volebním plakátem se okamžitě rozhořela vášnivá debata. Zatímco někteří soudí, že bujné poprsí kompenzuje prázdno v hlavě, jiní si stěžují, že odhaluje jen své pětky a nic jiného. Další z diskutujících konstatuje, že je Jana Bobošíková „stejně vymatlaná jako Nagyová“.

Už dříve blok Hlavu vzhůru! vyvolal pozornost svou hymnou „Metelesku blesku, pojďme pomoct Česku“. Složil ji bývalý poslanec ODS a „rebel“ Tomáš Úlehla, který vede zlínskou kandidátku. Hymna vyvolala široký ohlas i proto, že se proti ní postavil Zdeněk Svěrák, jemuž se nelíbí, že jsou v hymně slova „metelesku blesku“, která považuje za svá. Za to sklidil z mnoha stran silnou kritiku. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: lze

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

20:03 Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller poznal zevnitř, jak funguje česká sociální de…