FOTO Jaromíra Jágra s Andrejem Babišem letí internetem. Hvězda bulváru připsala sprosté doporučení

20.06.2016 8:22 | Zprávy
autor: vam

Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se včera sešel se slavným hokejistou Jaromírem Jágrem. Babiš o tom informoval na svém twitterovém účtu. Vzpomněl si při té příležitosti na politický diskusní pořad Otázky Václava Moravce, jehož hostem byl ještě před tím, než se s Jágrem sešel.

FOTO Jaromíra Jágra s Andrejem Babišem letí internetem. Hvězda bulváru připsala sprosté doporučení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

„Po podrazech u Moravce jsem si v klidu popovídal s @68Jagr,“ napsal Babiš na sociální síti. Podotkl k tomu, že se s Jágrem znají 20 let. Jenže zatímco Jágr podle Babiše vypadá skvěle, on sám prý v politice sešel.

Babiš s Jágrem také spolupracoval. Slavný hokejista účinkoval v reklamě na Vodňanské kuře, která byla vysílána v předvolebním období a která byla částí veřejnosti považována za předvolební klip, protože v této reklamě účinkoval i sám Babiš.

Vy v tom někdy plavete

Babišův příspěvek kromě jiných okomentoval také komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk. „Fakt je, že zatímco Jágr v tom umí bruslit, Vy v tom někdy docela plavete :),“ napsal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak přesně pomáhal jak tvrdíte prezident obejít rodu Lichtenštejnů Benešovy dekrety? Nic o tom nevím a zajímalo by mě to. A jak je vůbec možné, že se dají obejít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co to? Čára přes rozpočet pro Milion chvilek přišla od ČT

14:45 Co to? Čára přes rozpočet pro Milion chvilek přišla od ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii na pondělí svolal další demonstraci před Úřad vlády. Zatímco v …