FOTO Příživníku Petře Nečasi, udeřil doktor Macek. Koukněte na důvod

12.08.2013 10:30 | Zprávy
autor: jav

Petr Nečas se dlouhé roky vydával za věřícího, spořivého konzervativce, ovšem nyní se prezentuje jako zcela bezostyšný parazit veřejných rozpočtů. To mu vzkázal jeho někdejší spolustraník Miroslav Macek, když si přečetl, že Nečasova partnerka - vrchní ředitelka Jana Nagyová získala práci jako jeho poslanecká asistentka. Tato skutečnost se objevila už i na Nečasově poslaneckém profilu na webu sněmovny.

FOTO Příživníku Petře Nečasi, udeřil doktor Macek. Koukněte na důvod
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Jana Nagyová v minulých dnech ukončila dohodou svůj pracovní poměr s Úřadem vlády. Někdejší vrchní ředitelka sekretariátu premiéra Nečase tak přišla o štědrý příjem, který jí tato funkce skýtala. Úplně bez prostředků však rozhodně nezůstane.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

16:42 „Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

Spolek Věci zásadní v komentáři pro ParlamentníListy.cz připomíná dva roky od tragické střelby na FF…