FOTO Schwarzenberg byl korunován na krále pravdy a lásky. Mnozí nevěří vlastním očím: Ty vole, to je nějakej špatnej humor. Šaškárna. Sekta!

27.12.2017 12:50

O korunovaci čestného předsedy TOP 09 a bývalého ministra zahraničních věcí Karla Schwarzenberga informuje facebookový profil Knihovny Václava Havla. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

FOTO Schwarzenberg byl korunován na krále pravdy a lásky. Mnozí nevěří vlastním očím: Ty vole, to je nějakej špatnej humor. Šaškárna. Sekta!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg
reklama

„Ze svobodné vůle rozličných stavů českých byl jedenáctého dne měsíce prosince v Knihovně Václava Havla za přítomnosti význačných zástupců výše uvedených stavů při příležitosti svých vynikajících osmdesátých narozenin pan Karel Schwarzenberg korunován panovníkem Království pravdy a lásky,“ píše se na facebookovém profilu. 

  • Fotografie najdete ZDE

„Myslíte si, že pravověrní havlisti neexistují?“ poukázal na fotografie mimo jiné protiislámský aktivista Martin Konvička. „Při tomhle maškaráku v Knihovně Václava Havla 2012 (vánoční večírek?) korunovali velkého Khárla... Králem Pravdy a Lásky... Fakt,“ dodal ke sdíleným snímkům.

„Tak pro tohle mají v anglosaském světě pojem ‚Jumping the shark‘,“ dodal následně v diskusi také publicista Marian Kechlibar.

Snímků korunovace si povšiml i europoslanec za ODS Jan Zahradil. V Knihovně Václava Havla... Aneb fotka, u níž se vyzývá ‚napište nejvýstižnější komentář‘,“ podotkl Zahradil k samotnému korunovanému Schwarzenbergovi. „Ten můj zní: Bude-li M. Zeman znovu prezidentem, tak i díky nepominutelnému podílu této sociální ‚bubliny‘. Stejně jako minule,“ řekl Zahradil.

A servítky si nebrali ani diskutéři.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…