FOTO Zemana s Obamou a Obamovou. A jedna Ovčáčkova provokace

21.09.2016 21:30 | Zprávy
autor: mp

Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček informuje na sociální síti Twitter o návštěvě Miloše Zemana v USA. Pochlubil se mimo jiné tím, že jako mluvčí české hlavy státu nosí placku na podporu republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Prozradil také, že prezident Zeman dostal od krajanů žijících v USA dárek.

FOTO Zemana s Obamou a Obamovou. A jedna Ovčáčkova provokace
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hradní mluvčí Jiří Ovčáček a prezident Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman se na půdě OSN v New Yorku setkal s celou řadou státníků – je vyfocen po boku španělského krále Felipe VI., ale také s jordánským králem, s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem a britskou premiérkou Theresou Mayovou. Jasně také řekl, že by za příštího prezidenta USA volil Donalda Trumpa, pokud by byl občanem Spojených států. Jiří Ovčáček následně ukázal, že s Milošem Zemanem drží krok, a pořídil si odznáček podporující Donalda Trumpa, který si připíchl na sako.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Írán

Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Švihlíková: Další rozměr kauzy Seznam. Miliardář Lukačovič a Švýcarsko

7:22 Švihlíková: Další rozměr kauzy Seznam. Miliardář Lukačovič a Švýcarsko

Ekonomka Ilona Švihlíková se vyjádřila ke sporu předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a důležitého hrá…