FOTO Zemanovci, to snad nemyslíte vážně: Příznivci prezidenta udělali trapnou chybu, která zesměšňuje Zemana i jeho ženu

17. 5. 2017 10:17

Příznivci prezidenta, kteří organizují kampaň za jeho znovuzvolení, zapomněli na to, aby si zaregistrovali značku ZEMAN ZNOVU 2018 na Twitteru. A prezident Miloš Zeman se nyní kvůli tomu stává terčem posměchu. Twitterový profil totiž zaregistroval někdo jiný.

FOTO Zemanovci, to snad nemyslíte vážně: Příznivci prezidenta udělali trapnou chybu, která zesměšňuje Zemana i jeho ženu
Foto: ReproFoto: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.

Značka ZEMAN ZNOVU 2018 je značkou petiční akce, jejímž cílem je nasbírat zákonem potřebných 50 tisíc podpisů pod petici za kandidaturu Miloše Zemana. Na Facebooku si ji zemanovci stihli zaregistrovat, na Twitteru ji však mají recesisté.

Twitter přitom více využívají zejména mladší lidé, kteří prezidenta Zemana příliš v lásce nemají. To je znát leckdy i na komentářích tweetů mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka.

Kampaň ZEMAN ZNOVU 2018 je přitom vskutku oficiální kampaní. Byla spuštěna v sídle Strany práv občanů; zahájení se zúčastnila i první dáma Ivana Zemanová.

Na Twitteru kampaně se však nyní objevil například obrázek ruského revolucionáře Vladimira Iljiče Lenina, jenž vedl Velkou říjnovou socialistickou revoluci. „Pan prezident teď bojuje za zájmy České republiky,“ píše se na Twitteru.

Nechybí ani snímek s běloruským prezidentem Lukašenkem. „Spokojení Bělorusové ho nechali obhájit post prezidenta už několikráte,“ podotýkají recesisté na Twitteru a dodávají, že by mohlo jít  o inspiraci pro Zemana. 

Všímají si však i Zemanovy návštěvy v Číně, kde se hlava státu mimo jiné sešla i s bývalými premiéry Jiřím Paroubkem a Petrem Nečasem a kde také Zeman uvedl, že novinářů je moc a měli by se likvidovat. 

 

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…