Fagan žaluje ČR a Kalouska: Chce nechat zmrazit zlato vrácené po válce

28.11.2011 22:55 | Zprávy
autor: joh

Americký právník Ed Fagan se kvůli karlovarským dluhopisům rozhodl žalovat Českou republiku, chce blokovat budoucí české bondy a zmrazit zlato vrácené po válce do Česka. Napsal to server Česká pozice.

Fagan žaluje ČR a Kalouska: Chce nechat zmrazit zlato vrácené po válce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

Ed Fagan se rozhodl pro podání žalob na český stát u amerických soudů. Samostatné řízení povede proti ministru financí Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) a jeho náměstkovi Janu Gregorovi, dále i proti primátorovi Karlových Varů Petru Kulhánkovi (Karlovarská občanská alternativa – KOA).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotní péče

Že praktičtí lékaři budou moc předepisovat více léků oceňuji, ale jak hodláte řešit to, že sehnat praktika nebo pediatra je čím dál větší problém? Teda on je i specialistů, kde je ještě větší. To hodláte řešit jak? Kdy? Děkuji za odpověď Lenka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

28 milionů lidí umřelo kvůli politice USA. Došlo i na Albrightovou

14:30 28 milionů lidí umřelo kvůli politice USA. Došlo i na Albrightovou

Mají Spojené státy americké lovit „monstra“ po celém světě? Před více než 200 lety americký ministr …