Fakáč, vylízat prdel. Jaromír Soukup si vzal na paškál České dráhy a bylo to ještě drsnější, než obvykle

25.05.2019 7:59

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se v pořadu Týden Jaromíra Soukupa zase jednou pořádně rozjel. Tentokrát si vzal na paškál České dráhy, které prý zákazníkům doporučují, aby si „vylízali pr*el“. A ukázal na kameru opravdu zvláštní lízátko, které v publiku vyvolalo salvu smíchu.

Fakáč, vylízat prdel. Jaromír Soukup si vzal na paškál České dráhy a bylo to ještě drsnější, než obvykle
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Volejte šéfovi v Mých zprávách na TV Barrandov

Jaromír Soukup na sebe ve vysílání práskl, že ho často rozčilují instituce, které mají v názvu slovo „český“. Platí to prý i o Českých drahách, které údajně zase jednou vzbudily posměch, a to svým lízátkem. „Samozřejmě, že první, co vás napadne, je, že těmi lízátky si náš národní dopravce dovoluje vám doporučit, abyste si vylízali pr*el, že jo,“ sáhl Soukup hned v úvodu k nepěknému slovu. V publiku vzbudil smích.

„Ale ono to má širší rozměr. To není jenom fakáč za to, že jezdíme pozdě,“ pokračoval Soukup. A dočkal se další salvy smíchu. „Ale vy se brzo přestanete smát, paní, protože to má rozměr sexuální. Opravdu,“ ujišťoval Soukup. Jak na to přišel? „Protože ta lízátka připomínají něco, co my tatínkové máme rádi, ale nesmí se o tom mluvit,“ vysvětloval majitel TV Barrandov. A na kameru ukázal lízátko s charakteristickým tvarem. „Ono to opravdu připomíná ženský pohlavní orgán, když si u toho rozsvítíme,“ pravil Soukup.

Podobná lízátka se prý dají koupit v sexshopu a Soukup by rád věděl, jak se k nim České dráhy dostaly.