Fiala ocenil práci zbrojařů. „Přicházejí s inovativními řešeními,“ řekl o víkendu v Ostravě

20.09.2023 14:20 | Monitoring

Premiér a předseda ODS Petr Fiala ocenil práci českých zbrojních firem, když se o víkendu zúčastnil ostravských Dnů NATO, kam zavítalo rekordních 185 tisíc diváků. Podle premiéra jsou tyto firmy důležité nejen pro celé české hospodářství, ale také navazují na tradiční český průmysl.

Fiala ocenil práci zbrojařů. „Přicházejí s inovativními řešeními,“ řekl o víkendu v Ostravě
Foto: Archiv Omnipol
Popisek: Premiér Petr Fiala před letounem L 410 NG z kunovické továrny Aircfraft Industries s doprovodu s předsedou představenstva Michalem Honem a prezidentem skupiny Omnipol Jiřím Podpěrou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete posilovat naši obranu?

Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Včera bylo na dny nato 100 000 a dnes u Fialy už 185 000 . , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseanaboca , 20.09.2023 14:34:18
Na dny naty šli lidé na podívanou na techniku, udělat si výlet když je hezky. A naši politici z toho vyvodili , že všichni šli demonstrovat svůj souhlas s NATO a nákupem dalších neužitelných zbraní

|  8 |  0

Další články z rubriky

VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

17:56 VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

Pouliční hádka na Letné mezi politickým influencerem Adamem Šejnou z Restart Česko a Vojtěchem Pšená…