Jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS) se rozhodl přijít s vlastním programem na podporu sociálně nejslabších. Ostatní hejtmani za to Kubu kritizují, že si kraje nemohou dovolit suplovat sociální síť státu. Zastání našel u předsedkyně KSČM Kateřiny Konečné. „Už i někteří představitelé vládních stran chápou svízelnost situace. Jen naše vláda nechává občany napospas,“ uvedla Konečná na sociální síti.
Foto:
archiv K. Konečná
Popisek: Europoslankyně, předsedkyně KSČM Kateřina Konečná
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.