Fischerová má třicet tisíc hlasů a podporu umělců. V průzkumech jí prý přehlížejí

18.10.2012 17:35

Herečka a prezidentská kandidátka Táňa Fischerová má při své cestě na Hrad ještě spoustu práce. Zatím má třicet tisíc podpisů, ale do konce sběru, po kterém musí mít padesát tisíc sympatizantů, už zbývají necelé tři týdny.

Fischerová má třicet tisíc hlasů a podporu umělců. V průzkumech jí prý přehlížejí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Táňa Fischerová

Fischerová ke všemu stále nemá volební tým, podporuje ji pouze nezávislá iniciativa, které v rámci možností vypomáhá aparát strany Zelených.  „Protože iniciativa za prezidentskou kandidaturu paní Fischerové je dosti rozsáhlá a zejména její jednotlivé části pracují zcela nezávisle, nemáme v tuto chvíli k dispozici žádná konkrétní čísla s výjimkou toho, co jsme již obdrželi na centrální adresu. Počet podpisů odhadujeme na desítky tisíc,“ sdělila serveru Aktuálně.cz členka iniciativy Monika Šatavová.

Na Facebooku již kandidátku podpořila například Marta Kubišová, herci Petr Vacek a Jan Budař, nebo pouliční malíř tykadel Roman Smetana.   

S Fischerovou však příliš nepočítají ani předvolební průzkumy, které ji mezi kandidáty vůbec neuvádějí. „To, že paní Fischerová není zahrnuta do průzkumů, přisuzujeme zlé vůli a obyčejnému šlendriánu," uvedla Šatavová.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Desítky tisíc školáků v pátek nechodí do škol. Demonstrují kvůli klimatu. A už dostali výprask: Odevzdejte tenisky, iPady, iPhony...

18:15 Desítky tisíc školáků v pátek nechodí do škol. Demonstrují kvůli klimatu. A už dostali výprask: Odevzdejte tenisky, iPady, iPhony...

Desítky tisíc školáků ve světě odmítají každý pátek přijít do školních tříd. Namísto toho demonstruj…