Foldyna si ulevil nad Štětinou: Je to průjem. A nastala kanonáda

28.7.2015 8:53 odp.

Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) slyšel ve Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu europoslance Jaromíra Štětinu a podle všeho nevěřil vlastním uším. Byl to prý pořádný slovní průjem. A to ani zdaleka nebylo vše.

Foldyna si ulevil nad Štětinou: Je to průjem. A nastala kanonáda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna

Europoslanec Jaroslav Štětina byl hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu, kde popsal svou návštěvu na Donbasu. Zavítal i do tří dobrovolnických praporů, které jsou především ruskou propagandou označovány za nacistické. Podle Štětiny v jádru ale o žádné nacisty nejde a aby do tohoto problému mohlo být vneseno světlo, pozval vedoucího činitele praporu Azov na půdu Evropského parlamentu.

Foldyna k tomu poznamenal na sociální síti Facebook jedno. „Mluví, jako by byl jejich táta.“ Hned v úvodu byl ale podstatně ostřejší. „Poslouchám Štětinu na Radiožurnálu, tak to je průjem,“ poznamenal. Další diskutující pokračovali ve stejném duchu. Průjem prý představuje celá TOP 09 a Štětina patří do ústavu. To ale není vše. „Štětina nemluví, on si sere do krku (promiňte mi ten výraz),“ napsal další z diskutujících.

A jak Štětina pokračoval v rozhlasovém vystoupení, Foldyna konstatoval, že je to horší, než si myslel. Další občané zapojení v debatě označili europoslance Štětinu za kariéristu a bývalého komunistu, který převlékl kabát. Štětinu prý také nemá cenu poslouchat, protože je to ztráta času. Jde o duševní zvratky duševního mrzáka. Tak to vidí další z občanů.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Miloš Vystrčil byl položen dotaz

Když kandiduje politik

Tak pokud se třeba setkává s lidmi, prezentuje v médiích, počítá se to už jako kampaň nebo ne? Protože každá akce přeci něco stojí a je tu třeba dost senátorů, kteří chtějí kandidovat na prezidenta. Ostatně vy jste možná jedním z nich. Jak jste se vlastně rozhodl, víte to aspoň vy sám?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Není kde brát, všude tlustí a líní. USA armádu nenaplní. Přitom NATO chce posílit

11:11 Není kde brát, všude tlustí a líní. USA armádu nenaplní. Přitom NATO chce posílit

Server The Daily Signal upozorňuje, že v armádě Spojených států amerických blikají výstražná světla.…