Foldyna si ulevil nad Štětinou: Je to průjem. A nastala kanonáda

28.07.2015 20:53

Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) slyšel ve Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu europoslance Jaromíra Štětinu a podle všeho nevěřil vlastním uším. Byl to prý pořádný slovní průjem. A to ani zdaleka nebylo vše.

Foldyna si ulevil nad Štětinou: Je to průjem. A nastala kanonáda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna
reklama

Europoslanec Jaroslav Štětina byl hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu, kde popsal svou návštěvu na Donbasu. Zavítal i do tří dobrovolnických praporů, které jsou především ruskou propagandou označovány za nacistické. Podle Štětiny v jádru ale o žádné nacisty nejde a aby do tohoto problému mohlo být vneseno světlo, pozval vedoucího činitele praporu Azov na půdu Evropského parlamentu.

Foldyna k tomu poznamenal na sociální síti Facebook jedno. „Mluví, jako by byl jejich táta.“ Hned v úvodu byl ale podstatně ostřejší. „Poslouchám Štětinu na Radiožurnálu, tak to je průjem,“ poznamenal. Další diskutující pokračovali ve stejném duchu. Průjem prý představuje celá TOP 09 a Štětina patří do ústavu. To ale není vše. „Štětina nemluví, on si sere do krku (promiňte mi ten výraz),“ napsal další z diskutujících.

A jak Štětina pokračoval v rozhlasovém vystoupení, Foldyna konstatoval, že je to horší, než si myslel. Další občané zapojení v debatě označili europoslance Štětinu za kariéristu a bývalého komunistu, který převlékl kabát. Štětinu prý také nemá cenu poslouchat, protože je to ztráta času. Jde o duševní zvratky duševního mrzáka. Tak to vidí další z občanů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čvachty, čvachty. Geislerová čelí smršti z minulosti. A nařčení: Penězovod

10:05 Čvachty, čvachty. Geislerová čelí smršti z minulosti. A nařčení: Penězovod

Před pár dny herečka Aňa Geislerová vyzvala radní ČT Hanu Lipovskou, aby se někdy jela podívat na fi…