Fotky osamělé Havlové přímo z ložnice. Tím se chlubí bulvár

13.02.2012 7:53

Bulvární deník Aha! přinesl fotografii Dagmar Havlové, jak se v posteli ukládá ke spánku. Snímek byl pořízen při natáčení pokračování seriálu Sanitka, kterou režíruje Filip Renč. Deník fotografii na první straně uvedl titulkem "Foto přímo z ložnice", pokračování na vnitřní straně listu je uvedeno slovy "Usíná sama! Ale chlapi se o ni přetahují".

Fotky osamělé Havlové přímo z ložnice. Tím se chlubí bulvár
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dagmar Havlová

Havlová v seriálu hraje primářku Foldynovou, která je provdaná za Jaromíra Hanzlíka. Uléhá do postele a pročítá si skripta s lékařskou tématikou, připravuje se totiž na nacházející operace.

Podle deníku Aha! Foldynová v posteli nemyslí na svého manžela, ale na kolegu lékaře Kaderku, ztvárněného Jiřím Dvořákem. „Kaderka bude chtít Foldynovou získat, bude to jedna z hlavních dějových linek,“ řekl režisér Renč deníku Aha!.

Česká televize by pokračování seriálu Sanitka měla vysílat v roce 2013.

Bulvár nedopřál Havlové chvilku klidu

Po smrti bývalého prezidenta Václava Havla se seriózní i bulvární média zaměřila právě na jeho manželku Dagmar. Neměla proto chvilku klidu. V deníku Aha! se například objevil článek s titulkem „Kolaps 15 metrů nad rakví“. K článku patřila také fotka žalem zdrcené vdovy.

„Najednou se sesouvá k zemi a jen silou vůle se na poslední chvíli zadrží zábradlí...,“ přibližuje autor článku čtenářům, co jistě truchlící žena na odiv dávat nechtěla. „...najednou v sobě nachází zbytky posledních sil a koncentruje všechnu svou energii, aby se vzepřela a vstala. Tato statečná žena bojuje i v nejtěžších chvílích,“ můžeme se v Aha! dočíst dál.

Bulvár nemá smysl komentovat, uvedl po Havlově smrti mediální analytik

„Obecně, já myslím, že vůbec nemá smysl komentovat bulvár. To je úplně jiný svět, patří do jiného oboru lidské činnosti. Patří do psychiatrie, do psychopatie, do sledování lidí a voyeurství... To vůbec nepatří do mediálního komentáře,“ reagoval na dotaz ParlamentníchListů.cz mediální analytik Petr Žantovský.

Ten byl z uchopení úmrtí Václava Havla bulvárem znechucen. „Když bych řekl, že je to hnus, tak bych řekl své občanské stanovisko. Mám-li to komentovat jako analytik médií, tak to komentovat nebudu. Český bulvár nemá vůbec žádnou etiku, kterou by bulvár měl mít, sice posunutou, ale nějakou ano,“ dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šok a hrůza: ČSSD se propadla mimo Poslaneckou sněmovnu. Poprvé

20:03 Šok a hrůza: ČSSD se propadla mimo Poslaneckou sněmovnu. Poprvé

Ukazuje se, že v Česku výrazně posilují pravicové strany. I když nejsilnějším subjektem zůstává hnut…