Fuj, Angelo. Redaktoři, jste užiteční idioti. Sledovali jsme, jak na Václaváku demonstrovali odpůrci imigrace

17.11.2015 15:37

Demisi! Svobodu! Čechy Čechům! skandují lidé na Václavském náměstí, kde probíhá demonstrace proti islamizaci Evropy, které se účastní tisíce lidí.

Fuj, Angelo. Redaktoři, jste užiteční idioti. Sledovali jsme, jak na Václaváku demonstrovali odpůrci imigrace
Foto: Josef Zdobinský
Popisek: Demonstrace v Liberci 28. 10. 2015

Akci zahájil poslanec a předseda Strany přímé demokracie Tomio Okamura, který dokonce zazpíval hymnu.

Rovněž zaznívají výzvy ke svobodě a demokracii a to, že právě tyto hodnoty jsou dnes ohroženy. Na transparentech jsou vidět nápisy jako „Ne Bruselu“ nebo „My jsme tady doma“. Od řečníků je slyšet kritika veřejnoprávních médií a „servilních“ politiků, kritizují také jejich zradu.

„Nechybí ani výkřiky proti německé kancléřce Angele Merkelové. ‚Angelo, takhle to nebude,‘“ říká redaktorka ParlamentníchListů.cz o situaci na Václavském náměstí. Výkřiky „fuj“ se podle ní objeví pokaždé, když se o kancléřce promluví.

Na Václavském náměstí mimo jiné vystoupil také písničkář Pepa Nos, který si rozhodně nebral servítky. Podle slov jeho písně se rozhodně budeme islamizaci bránit, stejně jako jsme se bránili komunismu.

„Redaktoři, sloužíte jako užiteční idioti,“ zaznělo také. Na Václavském náměstí přibývají lidé, chystají se další demonstrace. Ke sv. Václavu by měli dorazit také příznivci uprchlíků v rámci setkání lidí dobré vůle.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

20:03 Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller poznal zevnitř, jak funguje česká sociální de…