Generál Blaško barvitě popsal, do čeho nás zavleče současné vedení EU. Peklo, jinak se to popsat nedá. Hořící předměstí, krach sociálního státu...

09.08.2017 19:39

Generálmajor Hynek Blaško se znovu pustil do Evropské unie. Připomněl, že předseda Evropské komise před časem hrozil Česku pokutami. Za každého uprchlíka, kterého nepřijmeme, zaplatíme pokutu 250 tisíc euro. Jako by nestačilo, že už u nás máslo stojí 50 korun. I to klade Blaško za vinu Bruselu. Český lev prý už konečně musí zařvat dost a stáhnout z Bruselu všechny své politiky i úředníky.

Generál Blaško barvitě popsal, do čeho nás zavleče současné vedení EU. Peklo, jinak  se to popsat nedá. Hořící předměstí, krach sociálního státu...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško

„Tak tu máme další výhrůžky ze strany EU, a sice která země se nepodvolí kvótám stanoveným EK, zaplatí za každého nepřijatého migranta 250 000 eur pokuty. No to je síla, co si bruselští páni dovolují. Došly argumenty, tak se začne hrozit. To nestačí, že už jednou byla ČR kvótami těžce poškozena a bylo zničeno její zemědělství, že ze soběstačnosti se stala, za přispění českých diletantů, závislost. A máme tu máslo za 50 Kč za 250 g,“ píše Blaško v komentáři.

Toto jednání považuje Blažko za tak strašlivé, že by Česká republika měla z Bruselu okamžitě stáhnout všechny své politiky i jiné pracovníky a přestat platit příspěvky do společné unijní kasy. Ušetříme a prý se vlastně nemusíme bát ani žádného citelného trestu. „Moc by mě zajímalo, co by ti panáci udělali, jestliže se nepodvolíme a pokutu nezaplatíme. Vyhlásí nám válku? Zavřou hranice uvnitř EU, aby neproklouzla ani jedna česká myš? Nedostaneme dotace? No a co, stejně každá zavání korupcí,“ vzkazuje ironicky dál Blaško.

Celý článek naleznete zde.

Západ prý kdysi vysával své kolonie a teď cítí povinnost pomáhat migrantům. Ať si jim pomáhá, ale podle Blaška by nás do toho neměl zatahovat ani kvótami, ani jinak. Zmíněný Západ by se prý měl raději starat sám o sebe a přemýšlet, co se stane, až se pod náporem migrantů, které na kontinent vozí i neziskové organizace, zhroutí sociální stát. „Co asi budou dělat, až peníze dojdou a tzv. sociální státy se zhroutí. Nastane chaos a vraždění původního obyvatelstva s cílem zmocnit se jeho majetku?“ ptá se generálmajor, který působí v Kraji vysočina jako politik za SPO Jana Veleby.

Podle Blaška hrozí minimálně to, že migranti budou stále více nespokojeni se životem v Evropě, protože realita se bude notně rozcházet se sliby pašeráků. Jak poroste hněv migrantů, prý naroste i jejich agresivita a celá Evropa se změní v jednu velkou nebezpečnou no-go zónu. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Mgr. Pavel Fischer byl položen dotaz

Vím, komu v Evropě a Americe volat

To je možné, ale myslíte, že vás někdo bude poslouchat, že nám někdo pomůže? Neměli bychom se už konečně spoléhat hlavně na sebe. Německo se také nestalo silným hráčem proto, že spoléhalo na ostatní, Francie jak by smet.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To Putin? Němci likvidují nás, teď zjistili, co dělají USA. Je zle

8:40 To Putin? Němci likvidují nás, teď zjistili, co dělají USA. Je zle

Po vstupu ruských vojsk na území Ukrajiny deklarovali západní lídři neochvějnou jednotu v obraně eur…