Generál Blaško barvitě popsal, do čeho nás zavleče současné vedení EU. Peklo, jinak se to popsat nedá. Hořící předměstí, krach sociálního státu...

09.08.2017 19:39

Generálmajor Hynek Blaško se znovu pustil do Evropské unie. Připomněl, že předseda Evropské komise před časem hrozil Česku pokutami. Za každého uprchlíka, kterého nepřijmeme, zaplatíme pokutu 250 tisíc euro. Jako by nestačilo, že už u nás máslo stojí 50 korun. I to klade Blaško za vinu Bruselu. Český lev prý už konečně musí zařvat dost a stáhnout z Bruselu všechny své politiky i úředníky.

Generál Blaško barvitě popsal, do čeho nás zavleče současné vedení EU. Peklo, jinak  se to popsat nedá. Hořící předměstí, krach sociálního státu...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško
reklama

„Tak tu máme další výhrůžky ze strany EU, a sice která země se nepodvolí kvótám stanoveným EK, zaplatí za každého nepřijatého migranta 250 000 eur pokuty. No to je síla, co si bruselští páni dovolují. Došly argumenty, tak se začne hrozit. To nestačí, že už jednou byla ČR kvótami těžce poškozena a bylo zničeno její zemědělství, že ze soběstačnosti se stala, za přispění českých diletantů, závislost. A máme tu máslo za 50 Kč za 250 g,“ píše Blaško v komentáři.

Toto jednání považuje Blažko za tak strašlivé, že by Česká republika měla z Bruselu okamžitě stáhnout všechny své politiky i jiné pracovníky a přestat platit příspěvky do společné unijní kasy. Ušetříme a prý se vlastně nemusíme bát ani žádného citelného trestu. „Moc by mě zajímalo, co by ti panáci udělali, jestliže se nepodvolíme a pokutu nezaplatíme. Vyhlásí nám válku? Zavřou hranice uvnitř EU, aby neproklouzla ani jedna česká myš? Nedostaneme dotace? No a co, stejně každá zavání korupcí,“ vzkazuje ironicky dál Blaško.

Celý článek naleznete zde.

Západ prý kdysi vysával své kolonie a teď cítí povinnost pomáhat migrantům. Ať si jim pomáhá, ale podle Blaška by nás do toho neměl zatahovat ani kvótami, ani jinak. Zmíněný Západ by se prý měl raději starat sám o sebe a přemýšlet, co se stane, až se pod náporem migrantů, které na kontinent vozí i neziskové organizace, zhroutí sociální stát. „Co asi budou dělat, až peníze dojdou a tzv. sociální státy se zhroutí. Nastane chaos a vraždění původního obyvatelstva s cílem zmocnit se jeho majetku?“ ptá se generálmajor, který působí v Kraji vysočina jako politik za SPO Jana Veleby.

Podle Blaška hrozí minimálně to, že migranti budou stále více nespokojeni se životem v Evropě, protože realita se bude notně rozcházet se sliby pašeráků. Jak poroste hněv migrantů, prý naroste i jejich agresivita a celá Evropa se změní v jednu velkou nebezpečnou no-go zónu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

9:08 Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

Hnutí Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí), které bojuje za ochranu, o sobě dalo opět vědět…