Generál Hanba! Kolik stran nám tohoto cizáckého Lojzu bude vnucovat za prezidenta? Martin Koller uzavírá sázky

19. 2. 2019 18:18

„Euromarxisté, tedy protinárodní spolek posluhující oligarchům a cizákům.“ Takoví lidé podle bezpečnostního analytika Martina Kollera dnes dominují ve vládě. Tito lidé dnes drze zneužívají sociální rétoriku a vydávají se za levici tradičně spojovanou s pomocí obyčejným lidem. Nakonec se ale společně s pravicí vždy shodnou na podpoře nadnárodních elit. Výsledek podle Kollera uvidíme například ve chvíli, kdy všichni společně podpoří prezidentskou kandidaturu generála Pavla, Kollerem nazývaného „generál Hanba“.

Generál Hanba! Kolik stran nám tohoto cizáckého Lojzu bude vnucovat za prezidenta? Martin Koller uzavírá sázky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

I člověk, který má zkušenost s předlistopadovou a polistopadovou politikou, se nestačí divit vývoji v posledních letech. Nicméně při pohledu na vývoj v minulém a tomto roce už lze jen zírat. Musím konstatovat, že já jsem zíral nedávno při průjezdu kolem stadionu pražských Bohemians. Vedle stadionu se vznáší obrovský billboard s reklamou Respektu. To by samo o sobě nebylo nic divného, byznys je byznys a vzhledem k možnosti daňových odpisů na sebestupidnější reklamu přispíváme zadavatelům a výrobcům všichni, aniž si to většina z nás uvědomuje. Ani slogan, že Respekt je jeden z ostrovů nezávislé a silné žurnalistiky, mne moc nezaujal, spíš rozesmál. Reklama a pravda mohou mít k sobě blízko i daleko, většinou je pravdivější druhá možnost. Nicméně jsem zíral na fotografii exnatovského generála Pavla, která zabírala skoro polovinu plochy.

Anketa

Je Miloš Zeman na Pražském hradě obklopen kvalitními spolupracovníky?

65%
35%
hlasovalo: 7073 lidí

Člověk, který dlouhodobě posluhoval cizím zájmům, nezodpovědně pracuje na válečné psychóze s cílem zatáhnout naši zemi do jaderné války s Ruskem, přičemž podceňuje afroislámskou invazi. Kde je jeho vojenská přísaha, kterou se zavazoval chránit naši republiku, nikoli ji tahat do cizí války? Kde je jeho důstojnická čest a zodpovědnost za vlast? Omezený zelený Lojza, nebo všeho schopný, cynický, hrabivý, bezcharakterní a prolhaný žoldák ve službách cizáckých oligarchů? Napadá mi pouze jedno slovo, a to hanba, generál Hanba. Něco takového se nám budou snažit vnutit za prezidenta a s kampaní začíná Respekt. Řekl bych, že v tomto případě svojí mediální drzostí a ubohostí trumfl i Seznam. Jsem zvědav, kolik partají pražské havlérky, ať už vládních, nebo opozičních, se nám bude snažit vnutit cizáckého generála Lojzu Hanbu za prezidenta?

Generál Pavel v Divadle Na Jezerce. Zdroj: Youtube Divadla Na Jezerce

Další, kdo mne téměř dojal, byl bývalý guvernér České národní banky Singer. Na Seznamu vyslovil moudro, že potřebujeme silnou armádu. Singer připomíná kozla, který se stal zahradníkem, nacpává se cizím salátem a občanům s veselým a posměšným mektáním věnuje svoje bobky. Nebyl to náhodou právě on, který v ČNB vyházel stovky miliard na nákup ideologické měny euro, a rozjel tak inflaci, která se dodnes projevuje drastickým růstem cen a propadem životní úrovně? V médiích se mluví o obří zakázce na nákup bojových vozidel pěchoty za 5,3 miliardy korun. Za peníze, které Singer bezúčelně vyházel na takzvané intervence a nesmyslné snižování kurzu koruny, aniž ho setřeli politici pražské havlérky, úžasným národohospodářem Babišem počínaje a Kalouskem z takzvané opozice konče, bychom mohli mít nejlepší a nejmoderněji vyzbrojenou armádu v Evropě. Čestnou výjimkou byl prezident Zeman, který toto přihrávání EU a přípravu převzetí části německých ekonomických problémů v době krize opakovaně kritizoval pod nenávistnou palbou pražské havlérky. Zároveň připomínám, že ochrana civilního obyvatelstva a infrastruktury v naší zemi byla desítky let zanedbávána, reálně řečeno, z hlediska jaderné války se blíží nule. Kde jsou časy, kdy každé dítě ve škole mělo svoji plynovou masku, matky fasovaly protichemické vaky na malé děti a každý měl místo ve vybaveném krytu. Třicet let na to nebyly peníze, díky takovým Singerům přisluhujícím cizáckým zájmům. Obtížně přemýšlím, jak Singerovo volání po silné, a tudíž i nákladné armádě nazvat. I chucpe se mi zdá jako velmi slabý výraz.

Další, čeho jsem si povšiml, jsou bankrotující vietnamské obchůdky s textilem, levnou elektronikou a dalším spotřebním zbožím. Holešovická tržnice se již několik let zmenšovala, brzy bude končit a ubývají i obchůdky. Výsledkem bude zdražování především textilu. V případě zhoršujících se vztahů s Čínou bude růst cen oblečení a spotřebního zboží zcela logický. Cena trička kolem pětistovky, košile za tři tisíce a kalhoty za pět vrátí většinu společnosti někam do devatenáctého století. Ale možná zlevní lokomotivy a důlní bagry, takže se to vyrovná aspoň v rámci čísel a procent politické propagandy blahobytu, který nám připravuje milovaný vůdce, nejlepší, jakého máme od roku 1990.

Déle jsem zíral na pokračující vlnu stupidity takzvané demokratické opozice. Pro socialistickou ministryni Maláčovou si vymysleli přezdívku Venezuela. Možná se jim to u značkového pitiva v neméně značkových restauracích nebo v levném parlamentním báru může zdát vtipné, ale měli by méně popíjet a víc přemýšlet o dopadu toho, co vykládají na veřejnosti. Většina našich občanů se nemá tak dobře jako oligarchové a jejich političtí posluhové. Po třiceti letech demokracie se rodina s běžným příjmem nezmůže na byt a porodnost klesá z důvodu klesající životní úrovně střední a nižší třídy a stabilní nejistoty. Ve Venezuele se Chávez i Maduro zaměřili právě na zvýšení životní úrovně většiny obyvatel, kteří jsou chudí. To je správné, pokud se nechceme postupně dostat kamsi k třídnímu boji a říjnové či jiné revoluci.

Rozhodně nepatřím k příznivcům prohnilé ČSSD ani nepodporuji programy nahrávající parazitům a příživníkům. Nicméně agresivní útoky proti jakékoli sociální politice ve prospěch oligarchů, většinou zahraničních a vlastních kont, pomohly většině stran takzvané demokratické opozice TOP 09, STAN, KDU-ČSL, ODS k dlouhodobému těžkému propadu volebních preferencí. Když k tomu přidáme takové jejich reprezentanty jako Drahoš, Horáček, Putna, Janda, Feri a Kubera, který beze studu podporuje rozprodej naší země Arabům, bude jejich propad pokračovat dlouho. Demokratickým opozičníkům u koryt jaksi nedochází, že stále větší část národa má problém vůbec přežít, a zasloužili se o to svojí dlouhodobou hospodářskou politikou rozprodeje státu a bezohledným podlézáním cizím zájmům právě oni. Rozčilují se nad vysokými důchody rozežraných důchodců, flákačstvím samoživitelek, neochotou pracovat za žebrácké platy, ale zároveň nepokrytě podporují parazitování nepřehlédnutelného segmentu romské komunity a ještě horší parazitování protinárodních politických neziskovek posluhujících cizákům. Babiš vykládá, že na zvýšení důchodů si musíme našetřit. Stačí, když nebudeme živit profesionální parazity a rozhazovat na předražené projekty typu staveb a oprav dálnic. V tom si může vláda i opozice potřást rukou. Hloupou protinárodní a asociální politikou opozičníci jen nahrávají Pirátům, ČSSD a ANO a je namístě otázka, zda se nejedná pouze o smluvenou pokryteckou komedii pod taktovkou vládnoucího oligarchy. V opačném případě nad takovou kumulací pitomosti jen zírám.

CELÝ SERIÁL: ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA

Ač nerad, musel jsem se zasmát nad nedávným názorem kardinála Duky, kterého si jinak velmi vážím. Prohlásil v článku, který uveřejnil Seznam, že komunisté získali rozhodující hlas ve vládě. Tentokrát střílel pan kardinál dosti nepřesně. Chápu, že je rozhořčen zdaněním církevních restitucí, které bývalá vláda, aktuálně demokratická opozice, protlačila bez ohledu na občany a tehdejší globální krizi, počet nezaměstnaných, snižování důchodů a propouštění ze soukromých firem i státní správy. To jim ještě dlouho nebude zapomenuto a další krize už je tady. Pokud bude Babiš mazaný, předá urychleně vládu demokratické opozici, aby se zase předvedli jako národohospodáři, a za pár let dostane 90 % hlasů.

Především, jací komunisté? Ve vládě žádní nejsou. Za komunisty nelze považovat ani Filipa, Dolejše a jejich partu bezuzdně podlézající vládnoucímu oligarchovi. Ten je za to ostatně i halasně pochválil, především jejich spolehlivost. Opravdové komunisty nenajdete nejen ve vládě, kde ostatně nejsou žádní, ale moc se jich nenajde ani v Parlamentu a Senátu, protože místa na kandidátkách rozděluje euromarxista Filip s kostlivcem v Mariánských Lázních, přisluhující Babišovi. Zbytek vlády jsou euromarxisté, tedy protinárodní spolek posluhující oligarchům a cizákům, který nemá s marxismem a komunismem pranic společného. Domnívá se pan kardinál, že Hamáček, nebo Petříček podporující islamizaci Evropy, kolonizaci naší země pangermány a posluhující cizáckým oligarchům jsou komunisté? Ostatně nemusí se rozhlížet příliš daleko. Stačí, aby zrak pana kardinála spočinul na samozvaném knězi Halíkovi, který byl v předlistopadovém období kádrovákem v podniku Chemopetrol. Docela by mne zajímalo, zda kádroval i tehdejšího nomenklaturního kádra soudruha Babiše. Antikomunističtí disidenti se do zahraničí za bony opravdu neposílali.