Generále Pavle Novotný! Akce „drzý Putin“: Významný Čech se vysmál. A i jinak je veselo

28.11.2019 7:32

Poté, co Pavel Novotný v multikáře s vlajkou Řeporyjí doručil dopis na ruskou ambasádu, ve kterém stálo, že si Řeporyje budou stavět pomníky komu chtějí, už se ironicky mluví o válce. Herní vývojář Daniel Vávra už Pavla Novotného označil za „Napoleona řízlého Montgomerym“ a zadoufal, že Putin na jeho likvidaci použije co nejmenší jadernou hlavici. Petr Štěpánek zase doporučuje Petru Fialovi, aby z Novotného učinil stínového ministra zahraničí. A sám Novotný? Ve 4 hodiny ranní uvažuje, zda když válku vyhraje, tak mu bude Rusko patřit celé.

Generále Pavle Novotný! Akce „drzý Putin“: Významný Čech se vysmál. A i jinak je veselo
Foto: Repro Youtube/Twitter
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin/starosta Řeporyjí Pavel Novotný
reklama

Jak jsme již informovali, Pavel Novotný zaslal prezidentovi Ruské federace Vladimiru Putinovi dopis, ve kterém ho informuje o svém záměru vybudovat pomník vlasovcům, kteří se zúčastnili Pražského povstání v roce 1945. „Nebudeme o našem záměru zbudovat jim (vlasovcům) pomník ani o jejich historické roli s nikým zvenčí diskutovat, a už vůbec o tom nebudeme diskutovat s Ruskem, symbolem okupační moci, lži a porušování lidských práv,“ stojí v dopise, který starosta městské části ve středu odpoledne osobně doručil na ruskou ambasádu. Stát je zde oslovován například jako „Milá, vlezlá, drzá Ruská federace“.

„Řeporyje mají tisíckrát lepší historickou zkušenost s vlasovci než s vámi, vy karikatury sebe sama s atomovým kufříkem za zadkem a hlavou plnou vodky a černého svědomí,“ píše se dále.

Anketa

Je Pavel Novotný, starosta Prahy-Řeporyjí, dobrý politik?

4%
96%
hlasovalo: 29302 lidí

Anketa

Stydíte se za to, že Česko nechce přijmout sirotky ze Sýrie?

3%
97%
hlasovalo: 34526 lidí
Herní vývojář a glosátor současného dění Daniel Vávra už se těší, až Řeporyje vyhlásí Rusku válku. „Představuji si, jak útočné jednotky Městské policie Řeporyje společně s dobrovolnými hasiči, provedou útok na Moskvu a vyřeší konečně největší hrozbu světové demokracii. Možná pana prezidenta Řeporyjí Novotného podceňuji, ale řekl bych, že protiraketový štít Řeporyje nemají, a tak doufám, že soudruzi z Moskvy použijí k vymazání radnice v Řeporyjích co nejmenší raketu, aby byl ohňostroj vidět i od nás, ale jaderný spad byl v Praze co nejmenší. Každopádně přeji generálu a zřejmě i novému ministru zahraničí a války České republiky Novotnému hodně štěstí. Zdá se, že se nám zrodil nový Napoleon řízlý Montgomerym – řeporyjská liška pouště Pavel. A kdyby mu nešla strategie a taktika, tak propagandu a letákové kampaně určitě zvládne na jedničku. A o tom to dnes je.“

Pavel Novotný svou „válku“ už také několikrát komentoval a plánoval. Nedala mu spát ani dnes, protože 28. 11. 2019 se ve 4:02 ráno zeptal: „Kdybychom vyhráli tu válku, sakra, převaluju se, jsem na pokraji válečného konfliktu, tak si přehrávám scénáře, bych chtěl vidět vás, prostě pro a proti ozbrojeného konfliktu, zvažujeme je napadnout první, to nečekají. Tak se ptám, jestli kdybych vyhrál, tak je to celý moje?“

Internet už také vyplodil reakce na Novotného válku.

Mediální expert Petr Štěpánek také neodolal Novotného ironicky omlátit o hlavu současnému vedení ODS. „Až Putin zjistí, že mu dopis nenapsal nikdo jiný než právě ikonický starosta Řeporyjí Pavel Novotný, bude z toho dozajista paf, nevydýchá to a nepochybně půjde do sebe.

ODS každopádně posílám gratulaci k její skvělé personální politice a zároveň doporučení, že na pozici stínového mistra zahraničních věcí by měla neodkladně instalovat právě tuhle svoji novou mediální hvězdu, oblíbence a protégé předsedy Fialy, řeporyjského myslitele Novotného. Úspěch zaručen. Je to rozený diplomat, navíc s vybraným slovníkem.

Na Bělehrad! Eh, čo to tárám. Na Moskvu! Tahle válka je vyhraná!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

9:08 Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

Hnutí Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí), které bojuje za ochranu, o sobě dalo opět vědět…