Generále Pavle Novotný! Akce „drzý Putin“: Významný Čech se vysmál. A i jinak je veselo

28.11.2019 7:32 | Zprávy
autor: kas

Poté, co Pavel Novotný v multikáře s vlajkou Řeporyjí doručil dopis na ruskou ambasádu, ve kterém stálo, že si Řeporyje budou stavět pomníky komu chtějí, už se ironicky mluví o válce. Herní vývojář Daniel Vávra už Pavla Novotného označil za „Napoleona řízlého Montgomerym“ a zadoufal, že Putin na jeho likvidaci použije co nejmenší jadernou hlavici. Petr Štěpánek zase doporučuje Petru Fialovi, aby z Novotného učinil stínového ministra zahraničí. A sám Novotný? Ve 4 hodiny ranní uvažuje, zda když válku vyhraje, tak mu bude Rusko patřit celé.

Generále Pavle Novotný! Akce „drzý Putin“: Významný Čech se vysmál. A i jinak je veselo
Foto: Repro Youtube/Twitter
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin/starosta Řeporyjí Pavel Novotný

Jak jsme již informovali, Pavel Novotný zaslal prezidentovi Ruské federace Vladimiru Putinovi dopis, ve kterém ho informuje o svém záměru vybudovat pomník vlasovcům, kteří se zúčastnili Pražského povstání v roce 1945. „Nebudeme o našem záměru zbudovat jim (vlasovcům) pomník ani o jejich historické roli s nikým zvenčí diskutovat, a už vůbec o tom nebudeme diskutovat s Ruskem, symbolem okupační moci, lži a porušování lidských práv,“ stojí v dopise, který starosta městské části ve středu odpoledne osobně doručil na ruskou ambasádu. Stát je zde oslovován například jako „Milá, vlezlá, drzá Ruská federace“.

„Řeporyje mají tisíckrát lepší historickou zkušenost s vlasovci než s vámi, vy karikatury sebe sama s atomovým kufříkem za zadkem a hlavou plnou vodky a černého svědomí,“ píše se dále.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…