Geopolitický analytik z Ruska: Praha se stala dějištěm každoročního festivalu sexuálně zvrácených lidí, který se nazývá „Prague Pride“

09.08.2018 14:35

„Zanedlouho, tedy 28. října 2018, oslavíme 100 let od vzniku samostatného Československa. Řečeno poněkud zprofanovanými slovy bývalého prezidenta Václava Havla, naše země nevzkvétá. Namísto krajiny oplývající mlékem a strdím, jak ji viděl praotec Čech se svou družinou, se nám naskýtá neutěšený pohled na zorané a vyprahlé lány polí, na kterých se zjara pěstovala řepka, lemované polosuchými stromy a vymírajícími lesy. Krajinu tu a tam přetínají zcela nebo napolo vyschlá koryta řek. Mlékem naše země již dávno neoplývá. Spíše naopak, mléko, máslo a sýry se stávají stále hůře dostupnými. Zato Praha, která je někdy nazývána ‚Matkou měst‘, se stala dějištěm každoročního festivalu sexuálně zvrácených lidí, který se nazývá ‚Prague Pride‘,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz geopolitický analytik a právník Marek Kyncl, který dlouhodobě žije v Rusku.

Geopolitický analytik z Ruska: Praha se stala dějištěm každoročního festivalu sexuálně zvrácených lidí, který se nazývá „Prague Pride“
Foto: Vít Hassan
Popisek: Duhový průvod Prahou v rámci festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů
reklama

Anketa

Vadí vám ruské zákony postihující propagaci homosexuality?

9%
91%
hlasovalo: 16073 lidí
Systematická likvidace rodiny v České republice podle Kynclova textu začala po roce 1989. Pro mladou polistopadovou generaci se prý začaly vytvářet takové podmínky, aby pokud možno neměla děti. Primárním úkolem člověka je, aby dosáhl dospělosti (18-21 let), našel partnera, zplodil s ním děti (2-3), tyto děti vychoval a poté, co oni mají děti, pomohl s výchovou svých vnuků. Vše ostatní je sekundární. Porevoluční generace se v první etapě stala obětí promyšlených manipulací a motivací, jejichž cíl byl jediný: omezit reprodukční cyklus společnosti a rozvrátit rodinu.

„K tomu používané metody byly následující – široce dostupná a propagovaná antikoncepce, zejména hormonální, výchova mladých lidí k tomu, aby založení rodiny, pokud možno, co nejvíce odkládali, omezování podpor rodin s dětmi na úkor bezdětných (důchodový systém) a pochybná koncepce ženských práv. Současný výklad hodnotových žebříčků, podsouvaný ženám, je zničující nejen pro ně, ale i pro celý národ. Podle dnešního pohledu je žena nositelkou ‚práva na úspěch, rovnoprávnost‘ a bůhví jakých ještě práv. Nositelkou povinnosti rodit děti moderní žena již není. Symbolickým je přístup společnosti k potratům, který je vydáván za právo ženy rozhodovat o svém těle,“ popisuje Kyncl.

Druhou oblastí, která se v posledních desetiletích rozbujela, je podle slov právníka Kyncla systematické ničení mladého pokolení skrze sexuální otázky.

Pohlavní život a „sexualita“ představuje (obrazně řečeno) otevřená zadní dvířka do lidské duše, kudy vcházejí jak „andělé“, tak i „démoni“.

 „Současná společnost se snaží všemi prostředky tuto pravdu zvrátit a zničit. Připomeňme si, že tato snaha začala po roce 1989, kdy měla podobu snahy homosexuálních organizací o uzákonění tzv. registrovaného partnerství, tj. postavení sexuálního soužití osob stejného pohlaví na roveň rodině. Homosexualita nebyla trestná již v Československu od roku 1962 (v souvislosti se vstupem v účinnost nového trestního zákoníku). Řeč tedy nebyla o povolení homosexuálních vztahů, ale o jejich postavení na roveň heterosexuálním. Zákon o registrovaném partnerství nebyl sám o sobě cílem, ale pouze prostředkem k postupné likvidaci rodiny, jež je dosud i podle naší Ústavy považována za základní kámen společnosti. Nejde o to, že by se snad heterosexuální páry začaly měnit na homosexuální, ale o likvidaci symbolického významu rodiny a lásky mezi mužem a ženou,“ vysvětluje Kyncl.

Anketa

Jste pro umožnění adopcí dětí homosexuálům?

13%
87%
hlasovalo: 4935 lidí
Likvidace společnosti se, jak vyplývá z materiálu pro ParlamentníListy.cz, neomezuje jen na otázku homosexuality, která je pouhým odvarem jiného jevu – změny pohlaví.

„Připomeňme si, že člověk se rodí a může být buď mužem, nebo ženou. Jsme svědky mediální masáže, která propaguje případy lidí, kteří se rozhodli změnit svojí sexuální orientaci. Pravda je taková, že změna sexuální orientace je doprovázena zmrzačením těla a doživotním ortelem udržovat takto zmrzačené tělo dávkami hormonálních preparátů,“ vysvětluje Kyncl.

Třetím aspektem likvidace společnosti je prý destrukce práva.

Na Ministerstvu spravedlnosti je údajně připravován návrh změny občanského zákoníku, který vedle plného postavení souručenství dvou homosexuálů na roveň rodiny dává možnost změnit své pohlaví pouhým prohlášením na matrice (navrhovaný § 29 OZ). 24. června roku 2017 rozhodoval český Ústavní soud zajímavý případ.

„Dva homosexuálové (jeden z nich český občan) podle práva Kalifornie uzavřeli smlouvu s náhradní matkou, která jim donosila dítě vzniklé umělým oplodněním vajíčka anonymní dárkyně a spermatu obou ‚mužů‘, kteří tvrdili, že jsou otcem dítěte. To uznal i ‚pokrokový‘ kalifornský soud. Náš soudní systém tento absurd zpočátku odmítl, Ústavní soud však statut otcovství obou mužů přiznal. Nyní se podívejme, kolik zvráceností se v tomto jediném případě sešlo: popření mateřství (dítě porodila žena, oplodněná vajíčkem jiné ženy a směsí spermatu dvou mužů), popření otcovství, nehledě na fakt, že otcem mohl být pouze jeden z obou mužů a bylo by to možné snadno dokázat a hlavně – úplné zvrácení práva, které se dostalo do protikladu nejen k morálce ale i k samotné přírodě,“ vysvětluje Kyncl.

„Všechny zmíněné aspekty jsou pouhým vrcholkem ledovce, symbolizujícího rozklad naší společnosti skrze lidskou sexualitu. Lidé, kteří se ukazují na nynějších pražských ‚akcích‘, nejsou příčinou tohoto rozkladu, pouze symbolem. To však neznamená, že bychom se od něj měli odvracet. Musíme mu čelit a začít tím, že nazveme věci pravými jmény a měli bychom si uvědomit, že lidský zákon ani soudní rozhodnutí nemohou měnit to, co je dáno přírodou a Stvořitelem. A tak trochu o tom je i Prague Pride. Na co jsou vlastně účastníci tohoto pochodu hrdi? A na co může být hrdá Praha, jejíž starodávné ulice tento podivný festival poskvrňuje,“ ptá se na závěr Marek Kyncl.

Kdo je Marek Kyncl? Doktor práv (Právnická fakulta UK v Praze), který v České republice do roku 2006 působil jako advokát. Od roku 2007 žije v Rusku, kam přijel za prací (tehdy generální ředitel akciové společnosti Port Perm). Od roku 2014 se věnuje podnikání, zabývá se obchodní činností a poradenstvím. Je členem organizace „Podnikatelské Rusko“, bez politické příslušnosti. Má ruskou ženu „a společně máme dvě děti, které jsou hrdé na obě své vlasti: Čechy a Rusko“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: B. Richterová a T. A. Nový

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prasácký diesel je čistší! Češi se podívali na zoubek elektroautům, která tlačí EU. Nedopadlo to hezky

8:39 Prasácký diesel je čistší! Češi se podívali na zoubek elektroautům, která tlačí EU. Nedopadlo to hezky

V poslední době se i přes odpor zákazníků musejí automobilky kvůli tlaku od institucí i aktivistů př…