Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Bývalý americký prezident George W. Bush, který před téměř dvaceti lety zahájil invazi do Afghánistánu, nyní americký úprk ze země během vyhlašování islámského chalífátu povstalci z Tálibánu hodnotí slovy, že je optimistou. Americká evakuace podle něj bude „úspěšná“ a Afghánistán je prý „tvořen houževnatými a energickými lidmi“. „Zlikvidovali jste brutálního nepřítele a odepřeli al-Káidě bezpečné útočiště, zatímco jste stavěli školy, posílali zásoby a poskytovali lékařskou péči,“ sčítá pak americké působení. Nastínil, že by Afghánistán mohl mít dobrou budoucnost.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Nebo myslíte, že na to má právo? Každopádně se tato situace neřeší poprvé. Nebylo by dobře, kdyby soud v této věci jasně rozhodl?
V roce 2015 vznikla ve Velké Británii společnost SOUK – Shout Out UK, jež si klade za cíl bojovat pr…