Hašek si naběhl sám na kudlu, komentuje dění v ČSSD komunistka

30.10.2013 14:25

Místopředseda ČSSD Michal Hašek si sám naběhl na kudlu, kterou si brousil na předsedu Bohuslava Sobotku. Alespoň to tak vidí místopředsedkyně KSČM Miloslava Vostrá, podle níž je ČSSD nečitelná strana.

Hašek si naběhl sám na kudlu, komentuje dění v ČSSD komunistka
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá

„Již před volbami jsme zmiňovali, že ČSSD je velmi nečitelná strana, kdy si jednotliví představitelé víceméně zcela protiřečí, a tak vůbec nevíme, co můžeme od sociální demokracie čekat. Sociální demokraté naše chmurná očekávání ještě předčili, a tak se pouhý den po volbách místo slibů občanům rozhořela nekompromisní válka o moc,“ popisuje dění ve straně Miloslava Vostrá z KSČM.

„Když z povzdálí sleduji eskalaci vztahů a výroky různých představitelů ČSSD, tak to začíná vypadat, že si Michal Hašek naběhl sám na kudlu, kterou si brousil na Bohuslava Sobotku. Chápu sice rozhořčení ČSSD nad špatným výsledkem voleb, vzhledem k zcela jiným očekáváním, ale voliči levice čekají hlavně činy, nikoliv intriky a politikaření,“ upozorňuje komunistka.

Podle ní je velkou chybou, že strana před volbami tvrdila, jak je jednotná – očividně totiž lhala. „Vzhledem k jednotlivým výrokům vrcholných představitelů vůči sobě navzájem (slova jako křiklouni, podrazáci, hlupáci, loutky) si nedokážu představit, že tito lidé budou schopni jakkoliv spolu v budoucnu spolupracovat. Jak chtějí takto tedy společně sestavit a podporovat vládu?“ ptá se Vostrá.

„ČSSD kvůli vlastním hádkám a nečitelné politice ztratila právo nazývat se hegemonem na levici,“ dodává s tím, že jediným dlouhodobým garantem levicového programu je v ČR právě KSČM.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějška

22:18 Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějška

„Chvilkaři lžou a manipulují,“ rozčiluje se na sociální síti bývalý radní pro rozhlasové a televizní…