Hnutí ANO je v krizi, rozjel se v rádiu exprimátor Kasl a přidal další nepěkné podrobnosti

03.06.2014 18:16 | Zprávy
autor: mp

Hnutí ANO vzbudilo u lidí naději, ale pokud se nezmění, nedokáže tuto naději naplnit. Tato slova pronesl bývalý pražský lídr hnutí Jan Kasl, který nenechal nit suchou na šéfce pražské organizace hnutí Radmile Kleslové. Tato žena prý intrikaří, ale pro úspěch hnutí ve volbách mnoho neudělala. A přitom se údajně těší velké důvěře Andreje Babiše, který má v hnutí neustále hlavní slovo.

Hnutí ANO je v krizi, rozjel se v rádiu exprimátor Kasl a přidal další nepěkné podrobnosti
Foto: jankasl.cz
Popisek: Exprimátor Jan Kasl

Jan Kasl mohl být pražským primátorem. Tedy, pokud by se nejrůznější průzkumy nemýlily, že je hnutí ANO v tuto chvíli nejsilnějším politickým subjektem z hlediska voličských preferencí, a kdyby ze dne na den nezmizel z čela kandidátky tohoto hnutí v Praze. Co se vlastně přesně stalo? Kasl popsal situaci v úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu.

Kleslová na kandidátce je nepřijatelná, rozjel se zostra Kasl

V úvodu však komentoval situaci kolem Opencard. „Myslím, že je čas na vypsání výběrového řízení na inteligentní e-ticketing. Lidem by se odečítalo to, co by projeli, dělají to dnes asi tři firmy na světě,“ podotkl Kasl. Mělo by se to začít řešit hned, ale bez společnosti, která navrhla, že projekt udrží při životě za stovky milionů korun. Pražský exprimátor to považuje za vyděračský návrh.

Následně hovořil o situaci v pražské organizaci ANO. Ta dnes má asi 170 členů a podle Kasla vedou v zásadě žabomyší spory. Jde o lidi, kteří již mají pocit, že jsou v rámci ANO zasloužilými straníky. Svou roli v tom hraje i Radmila Kleslová, kterou předsednictvo ANO dosadilo do čela pražské organizace, a to údajně na přání pana Babiše.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…