Hokejista Hrdina: Není vyhráno, ale volte Pavla! Už jsme skoro tam

23.01.2023 10:14 | Ze sítí

Jak jsme informovali v Parlamentních listech, uskutečnil se včera v Lucerna Music Baru koncert na podporu generála Pavla. Trval téměř pět hodin a na pódiu se vystřídala řada známých osobností z politického, kulturního a sportovního života. Nemohl chybět ani velký podporovatel Petra Pavla, hokejista Jiří Hrdina. Ten je o konečném vítězství generála přesvědčený a těší se, až to v pátek a sobotu oslaví.

Hokejista Hrdina: Není vyhráno, ale volte Pavla! Už jsme skoro tam
Foto: Repro FB
Popisek: Bývalý hokejista Jiří Hrdina

Celý koncert měl „na triku“ podporovatel Milionu chvilek pro demokracii a organizátor akcí pro toto hnutí Robin Suchánek.

„Druhé kolo prezidentských voleb se blíží! Sledujete přímý přenos koncertu Společně pro Pavla, který probíhá v pražském Lucerna Music Baru na podporu prezidentského kandidáta pana Petra Pavla. Během pětihodinového maratonu vystoupí více než 30 osobností. A možná přijde i ..... Petr Pavel,“ napsal na svůj Facebook, kam umístil odkaz na zmíněný koncert.

Jak bylo řečeno, mezi účastníky koncertu přišel, mimo jiných, i vítěz Stanleyova poháru a známý hokejista Jiří Hrdina.

„Přátelé, díky moc, že jste přišli. Podpora pana generála Pavla je skvělá. Dokázali to i tam, kde se to nečekalo, jako minulý týden v Ústí, Ostravě a nakonec i v Brně, kde bylo vyprodáno náměstí,“ začal svoji řeč bilancováním akcí, které minulý týden organizoval tým generála Pavla.

Anketa

Ohrožuje Babiš bezpečnost ČR?

8%
90%
hlasovalo: 17017 lidí
Otázkou po těchto slovech ale zůstává, kdo, kde a jak prodával vstupenky na brněnské náměstí.

„Já bych chtěl moc poděkovat také voličům, kteří volili v prvním kole Danuši Nerudovou, Pavla Fischera a Marka Hilšera,“ pokračoval hokejista s tím, že zmínění vyřazení kandidáti „budou hodně potřeba v tom druhém kole, které nás čeká v pátek a v sobotu“.

„Takže moc díky, skvělé bylo také to, že vyjádřená podpora generálu Pavlovi přišla hned v ten den večer, to bylo hodně důležitý,“ je si Hrdina jistý, že včasná pomoc a podpora zmíněných politiků přišla generálu Pavlovi vhod.

„No a všichni společně budeme držet generálovi palce,“ dostal se k závěru slavný hokejový reprezentant.

„Ještě není vyhráno, ale už jsme skoro tam,“ odhadl sportovní terminologií řečeno Hrdina výsledek a zároveň odkázal na oslavu vítězství.

„Tak ještě jednou díky a v pátek a v sobotu to oslavíme.“

Zda se prognóza Jiřího Hrdiny naplní, nebo vyhraje Andrej Babiš, to budeme vědět už v sobotu kolem 16. hodiny odpolední.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: MaA

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

zkrácení rodičovské

Je pořád ve hře nebo ne? Je to něco, na co byste přistoupili? Myslíte, že je to v dohledné době možné? Když už, není třeba první investovat do výstavby nových školek a nějak vyřešit zkrácené úvazky, dnes vás na ně nechce moc zaměstnavetelů brát, jelikož se jim to ani nevyplatí, stejně jako se to nev...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Milion Ukrajinců, připravte se.“ Mezi řečí o Česku a Evropě. Překvapení

4:37 „Milion Ukrajinců, připravte se.“ Mezi řečí o Česku a Evropě. Překvapení

Světu je Západ lhostejný. Je to vidět jak na sdružení BRICS, tak na stavu klesající migrace, pro kte…