Horor z německého koupaliště: Pět mladých dívek sexuálně napadeno muži "arabského vzhledu". Starostka jde do akce

22.07.2016 12:31

Německá policie ve městě Kirchheim informovala o tom, že pět dívek ve věku deset až čtrnáct let čelilo sexuálnímu obtěžování ze strany mladých mužů. Z jejich vzhledu lze usoudit, že jde o migranty žádající u našich západních sousedů o azyl. Zprávu v němčině přinesl server Stuttgarter Nachrichten.de.

Horor z německého koupaliště: Pět mladých dívek sexuálně napadeno muži "arabského vzhledu". Starostka jde do akce
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.
reklama

Venkovní koupaliště ve městě Kirchheim v okrese Esslingen se ve středu stalo středem pozornosti německé policie. Došlo zde totiž k sexuálnímu obtěžování pěti dívek ve věku deset až čtrnáct let. Sexuálních útoků se podle všeho dopustili mladí muži ve věku dvacet až třicet let, zřejmě žadatelé o azyl ve Spolkové republice Německo. Svědci policii popsali útočníky „arabského vzhledu“.

Útočníci se dívkám pokoušeli strhnout horní i spodní díl plavek a následně se dívek dotýkali na prsou i v klíně. Jeden z útočníků se o dívku dokonce třel svým ztopořeným penisem.

Starostka města Angelika Matt-Heideckerová je tímto případem šokována a hodlá jednat. „Je nepřijatelné, aby se rodiče museli bát pouštět své děti na koupaliště. Proto bude v těchto horkých dnech posílen dohled v okolí lázní. Plavčíci také dostali instrukce rychleji zareagovat v případě incidentů, budou urychleně volat policii. Dále je přísně zakázáno, aby se v oblasti vířivek pohybovali mladí muži příliš blízko dívek. Pokud tento zákaz někdo neuposlechne, bude z koupaliště okamžitě vykázán.

Matt-Heideckerová ovšem také poznamenala, že již proběhly kampaně, které měly uprchlíky poučit, jak se chovat k dívkám a ženám v evropské společnosti, ale tyto kampaně zřejmě neměly valný úspěch. Dáma je proto toho názoru, že by měl Německo opustit každý, kdo odmítá respektovat v zemi panující zvyklosti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Dělají ze sebe vemena z kachny. Ať jdou přednášet o atomové energii, odbornice!“ Ivan Vyskočil se neudržel, když poslouchal Geislerovou a Pekarovou

8:41 „Dělají ze sebe vemena z kachny. Ať jdou přednášet o atomové energii, odbornice!“ Ivan Vyskočil se neudržel, když poslouchal Geislerovou a Pekarovou

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Ona, která se ještě nedávno učila chodit na nočníček, si dovolí sp…